Sayfa 8/398 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon
Arama sonucu : 3179 madde; 57 - 64 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. sermaye artışı olması durumu var. 6. madde görüşülecek genel kurulda. ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by mkaragoz Yazıyı Oku
    sermaye artışı olması durumu var. 6. madde görüşülecek genel kurulda. ytd.
    sadece 2013-2017 ibaresi 2017-2021 ibaresi şeklinde değişiklik olucak... Göstermelik bir genel kurul sadece..!

Körler sağırlar birbirini ağırlar cinsinden..!

İnsaatın başlaması ile sermaye ılerı bir tarıhte artar..!
    2 Milyar Dolar

3. Hikayedenmi gonderdiler.diyorsunuz sahim pirim acemsah ustam

4.  Alıntı Originally Posted by sedocan23 Yazıyı Oku
    Hikayedenmi gonderdiler.diyorsunuz sahim pirim acemsah ustam
    kayıtlı sermaye tavanınının tum koc holding sirketlerinde oldugu gibi 5 yıl daha uzatılmasının prosedürü.

inşaatla beraber yapılmasını beklediğımiz sermaye artışı başka bir şey...

tum koc holding sirketlerinde aynı muamele mevzuat geregi olacak. Iyi tarafı bu sefer dışarda unutulmayıp bir koc holding sirketi oldugunun hatırlanması.

Ancak koc holdingte sadece divan adı gectigi icin ; koc holding ozunde divan ile birlestiginden dolayı maalt isminin holding şirketlerinde gecmemesi gayet normal.

iliskili taraf olan divan turizm a.ş nin yoneticileri tarafından yönetilmesinin usulsuz oldugu hakkinda mahkemeye vermek lazım o zaman kagıt uzerindede divan ve maalt birlesir.

sermaye ile ilgili 6. madde gorusulmesinde pek bir supriz beklemiyorum ancak degistirilmesi vs de yazdıgından dolayı bu genel kurulda az bir ihtimalde olsa sermaye artirimi karari olasiligi mevcuttur.
    Son düzenleme : acemşah; 24-02-2017 saat: 13:38.
    2 Milyar Dolar

5.  Alıntı Originally Posted by acemşah Yazıyı Oku
    kayıtlı sermaye tavanınının tum koc holding sirketlerinde oldugu gibi 5 yıl daha uzatılmasının prosedürü.

inşaatla beraber yapılmasını beklediğımiz sermaye artışı başka bir şey...

tum koc holding sirketlerinde aynı muamele mevzuat geregi olacak. Iyi tarafı bu sefer dışarda unutulmayıp bir koc holding sirketi oldugunun hatırlanması.

Ancak koc holdingte sadece divan adı gectigi icin ; koc holding ozunde divan ile birlestiginden dolayı maalt isminin holding şirketlerinde gecmemesi gayet normal.

iliskili taraf olan divan turizm a.ş nin yoneticileri tarafından yönetilmesinin usulsuz oldugu hakkinda mahkemeye vermek lazım o zaman kagıt uzerindede divan ve maalt birlesir.

sermaye ile ilgili 6. madde gorusulmesinde pek bir supriz beklemiyorum ancak degistirilmesi vs de yazdıgından dolayı bu genel kurulda az bir ihtimalde olsa sermaye artirimi karari olasiligi mevcuttur.
    Sahim pirim cok sagolasin agzina yuregine bilegine saglik

6. Sağolsun acemşah da olmasa fazla bilgi veren yok.hakkı çok geçiyor allah razı olsun.

7. Yönetimin ibra edilmemesi zor bir seçenek...Geçen sefer noterden ihtarname çıkartmıştım ve önerge ekinde verecektim ama geri çektim...Tutanakta da yazılıdır...Başarılı olamayan yönetimlerin değiştirilmesi ve yatırımcıların da menfaatini gözetecek şekilde bir yönetim anlayışının oluşmasını sağlayabilmek çok zor bu ülkede...Holdingin diğer bütün iştirakleri her yıl şakır şakır temettü dağıtırken bu rezil duruma hukuki bir el atayım dedim ama sonra vazgeçtim...1 kişiyle olmayacak işler neticede...Öyle unutmuşlar gitmişler şirketi, sahipsiz...Gelen ağam giden paşam...Yönetim masrafı KCHOL bilançosundan bile fazla açın bakın...Bu seneki toplantıya son kez katılacağım nasip olursa, söyleyeceğim 1-2 şey daha var...İçimde kalmasın, söyleyip defolup gideceğim sonra bu hisseden...Ebedi...

Şunu da öğrendim bu süreçte...Bu ülkede kurumsal, şeffaf, yatırımcı menfaatini ön plana almış bir şirket yok !...KOÇ'ta olmayan kimsede olmaz...Onun için 20 yıl önce 3 milyon olan yatırımcı sayısı şimdi 1 milyon küsur...Şu hissede yıllarca, muhtemelen binlerce yatırımcı büyük zararlara uğramıştır aynı teranelerle...Yok kira aldın, verdim, vermedin...Yok Divan birleşti birleşmedi felan...Yok bedelsiz, bedelli, otel...Hep aynı...Ama değişen hiç bir şey yok, 30 yılın sonunda gelinen noktada sadece 7 personele sahip, uzun yıllardır yatırımcısına 1 kuruş temettü vermemiş bir şirket...Nokta...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

8. Yapı ve Kredi Bankası, Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) üzerinden yaptığı açıklamada yaklaşık 531 milyon TL'lik tahsili gecikmiş krediyi 27.5 milyon TL bedelle Güven Varlık Yönetim A.Ş.'ye sattığını açıkladı.

Bu haber hemen hemen hiçbir yerde yer almadı. Haberin gazetelerde yer almamasının tek nedeni bankanın yerli ortağının Türkiye'nin en büyük ailelerinden biri olması. Yani iyi bir reklam veren. Kimse böyle bir aileyi kızdırmamak için bu haberi görmedi.

http://www.patronlardunyasi.com/habe...a-satti/189608
    Gitti 3 otel parası...O "Temettü konusunda Yaşar grubu ara ara güzellik yapardı, siz de yapsanız" diyen mazlumun ahı...Kimin en son güleceği belli olmaz; ALLAH bu abdullah değil...
    Geceye yenilmeyen her insana ödül olarak bir sabah, bir gündüz ve bir güneş vardır...

Sayfa 8/398 İlkİlk ... 6789101858108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •