Sayfa 369/397 İlkİlk ... 269319359367368369370371379 ... SonSon
Arama sonucu : 3176 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by docktor4462 Yazıyı Oku
    otelle ilgili son durumu gösteren bir görüntü paylaşacak bir üstad var mı acaba?
    kuşlu sitede paylastim

2. Az kaldı, mecbursun...

3. çürüdük gittik, hadi evladım açıkla şu bedelliyi, bak üste para vercez sana yav. hadi KOÇum.
    bak Türkiye kupası da geldi. hadi bakalım artık.

4.  Alıntı Originally Posted by LORE Yazıyı Oku
    Otele çok yakın oturuyorum. Yalınpark var hemen yanında yürüyüş yaparken çektim bi kaç gün önce foto ekliyorum. Sanırım yıl sonu bitecek otel. Bedelli sermaye artırımı kap haberlerinde mevcut. Şimdi sanırım kasadaki paralarla idare ediyorlar sonuçta kaba inşaat maliyeti yok. Asıl para gerektiren işler bu ay başlar seramik mobilya bölme işleri vs en yüksek rakamlar bu kalemler. O yüzden bedelsizi çok kısa süre içinde yapmak zorundalar.

Hissenin yüzde 40'ı Koç'ta
    Talya Otel'in sahibi MARES'in hisse dağılımı şöyle: Koç Holding: Yüzde 36, Koç Ailesi üyeleri: Yüzde 3,91, Temel Ticaret ve Yatırım A.Ş.:Yüzde 29.55, Halka Açık: Yüzde 25, Geri alınmış paylar: Yüzde 4.73

MAALT bu oteldeki payı sanırım %36 yanlış anlamadiysam

Birde şuan orada arsa M2 leri 100.000 TL üzeri ...

Otelin sahip olduğu alan 11.579 M2 ...

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...02727253/detay

5. kaba inşaat bitmiş te ince inşaata başlamışlar dediler ama yanlış haber mi? y.t.d.

6. otel değil burası,resmen saray. y.t.d.

7.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Hissenin yüzde 40'ı Koç'ta
    Talya Otel'in sahibi MARES'in hisse dağılımı şöyle: Koç Holding: Yüzde 36, Koç Ailesi üyeleri: Yüzde 3,91, Temel Ticaret ve Yatırım A.Ş.:Yüzde 29.55, Halka Açık: Yüzde 25, Geri alınmış paylar: Yüzde 4.73

MAALT bu oteldeki payı sanırım %36 yanlış anlamadiysam

Birde şuan orada arsa M2 leri 100.000 TL üzeri ...

Otelin sahip olduğu alan 11.579 M2 ...

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...02727253/detay

üstad temel ticaret ve yat.a.ş. de Koç grubunun değerli aile üyelerinden ibaret bir şirket...kendilerine ulusal bayramlarda ve ulusal matem gününde yayınladıkları kısa videolardan dolayı saygılarımı ve hürmetlerimi arzederim....

8. Üstad...benim bu işten anladığım son faaliyet raporundan koç bu şirketini aynı izocam gibi borsadan çekebilir...bir tahsisli sermaye arttırımı yapip halka açıklığı %5 altına çekip çıkabilir.. çünkü 2 otel var biri kirada 2035 yılına kadar birisi bitecek faaliyete başlıyacak vs vs o iş sıkıntılı..yapar tahsisli tahtacı da bunu kutlayıp son 5 yılın acısını çıkara bilir...

Sayfa 369/397 İlkİlk ... 269319359367368369370371379 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •