Sayfa 344/398 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1. İstinat duvarları bitmiş, demirler sahaya inmişti. 6 aya kaba yapıyı yarılarlar hatta baya bir yol kat ederler. Kendim de mimar olduğum için Ark İnşaat'tan yetkililerle görüşüp projeyi incelemek istediğimi söyledim, güvenlik görevlileri yetkililerin sanayiye gittiğini, 2 saat sonra bakabileceğimi söyleyince işlerimden dolayı duramadım ama inşaat gayet güzel ve hızlı bir şekilde devam ediyordu.

Sanırım Ark İnşaat da işi Ergün Gürsoy'un şirketine devretmiş(emin değilim çünkü orada gezen bir başka yatırımcı arkadaş bahsetti). İşlerini inceledim biraz alakasız geldi açıkcası çünkü Türkiye'de Antalya'nın en iyi lokasyonunda olan Koç'un otelini yapabilecek çok yetenekli mimarlık ofisleri vardı. Hayırlısı...

2. 26 ocak cezası bitiyor
    Pzt veyahut salı 300 üzeri yapar mı

3. Gittik gördük otel yapılıyor tahtacı 1 senen kaldı, bizi daha fazla mallandırma artık taşıyasım yok seni senelerdir...

İşimiz gücümüz var haydi yahu!

4. Valla maliyet 86 ve 100 liraya inmediği sürece tek lot almam, 200-300 bandında boşa zaman harcamasın 160 ın üzerindeki düşüşe düşüş demem 400 altındaki yükselişe de yükseliş.. Beni silkeleyemezsin diyorum😎

5. https://basin.ktb.gov.tr/TR-307702/b...ine-ilis-.html

Turizm, Türkiye'nin 81 iline yayılacak BAŞLIĞI ALTINI DİKKATLİCE OKUYUN.!!!

KAYNAK BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜŞAVİRLİĞİ.

BU ÇEŞME YARIMADASI PROJESİ DİREKT OLARAK ALTINYUNUS ÇEŞMEYİ ALAKADAR EDER.DEVAMINDA TURİZM SEKTÖRÜNÜ VE MAALT I ETKİLER.

BAKAN BEY ŞUBATIN İLK HAFTASI PROJEYİ YEREL BELEDİYELERLE PAYLAŞACAKLARINI İFADE EDİYOR ..

BU ÇOK ÇOK ÖNEMLİ!!!!

NE HİKMETSE TEKNİK OLARAKTA MAALTIN GÜNLÜKTE FORMASYONUNU TAMAMLAYIP YENİ BİR FORMASYONA GEÇECEĞİ TARİH ŞUBATIN İLK HAFTASI..

BUNLAR BİLGİLENDİRME ADINA YAPILMIŞ VE KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ OLMAYAN PAYLAŞIMLARDIR.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    Allahım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle;hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle...AMİN.

6. Bu haberin etkisi olmaz hissemize.
    Ama kuşlu sitede yazmışlar
    Bu hafta atraksiyonlu olacak gibi

7. İnşaata gidip gelen varsa arada update alalım son durumları

8. o zaman dans
    Allahım gönlümde olanı hakkımda hayırlı eyle;hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle...AMİN.

Sayfa 344/398 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •