Sayfa 373/398 İlkİlk ... 273323363371372373374375383 ... SonSon
Arama sonucu : 3177 madde; 2,977 - 2,984 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    İsteyen bireysel yatırımcıya da ver diye karar alabilir.
    Bu konuda SPK ya dilekçe verdim çünkü bunun örnekleri var.
    Yt.tv.degildir
    Sagliklar
    Dava vs açmanız lazım. Umarım istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

Tahtada olacaklar tam bir muamma. Merakla bekliyorum...

Alıntı Originally Posted by LayLow Yazıyı Oku
    Dava vs açmanız lazım. Umarım istediğiniz sonuca ulaşırsınız.

Tahtada olacaklar tam bir muamma. Merakla bekliyorum...
    Sayın LayLov,
    Daha önceki SPK kararlarında böyle uygulaması var.
    Örnek vereyim global yatırım holdingin yaptığı tahsisli sermaye artırımı kararına ait onaylanma bültenine bakarsanız açıkça görülmektedir.
    Tabiki her tahsisli için böyle karar aldigi yok
    Ölçü nedir SPK ne yapar bilemeyiz.
    Ama genelde tahsisli bu kadar uzamazdi helede koç grup ise bunu talep eden.
    Dava açmaya gelince uğraşmaya değmez 2 sene sürer vede hisseni elinde tutacaksın gibi birçok husus var.
    Yt.tv.degikdir
    Sagliklar

3. Zaten hisse 300 den gelmiş 900 olmuş ayrıca buralarda çok oyalanıyor olması burdan yukarısı olmadıının bir işareti olabilir mi

4. Bugün otelin inşaatı ile ilgili yandaki fıstıkçıya otel,tezgahın önünü kapatıyor diye dava açtırmışlar ki milleti döküp ucuza mallarını alalım istemişler.YTD

5.  Alıntı Originally Posted by projektör62 Yazıyı Oku
    Bugün otelin inşaatı ile ilgili yandaki fıstıkçıya otel,tezgahın önünü kapatıyor diye dava açtırmışlar ki milleti döküp ucuza mallarını alalım istemişler.YTD
    şakami bu yoksa gercekmi? sayin projektör62 biraz daha aciklayici olun...ben şahsen beklerim bunlardan... 1/1000 lik imar planina dava acilip red olmuş ve ne hikmetse kesinlesmis olan 1/5000 imar planina dava acmak neyin nesi...1/5000 lik ciktiginda 1 aylik askı suresince itiraz olur...itirazlar olunca degerlendirilir ve sonuc neyse odur dava acilsada red sonuc cikar cunku süreç boyle isliyor...1/5000 lik planin onaylanmasini bilmem kac yil gecmis, biri cikiyor ne hikmetse dava aciyor...hemde kaba insaat bitmiskene...tahsisli basvurusu yapildiktan sonra...ben bu işte bit yenigi ararim

6. bu dava sonucu belli red...maksat mide bulandirmak...maksat korkutup mal toplamak...

7.  Alıntı Originally Posted by denizozbilek Yazıyı Oku
    şakami bu yoksa gercekmi? sayin projektör62 biraz daha aciklayici olun...ben şahsen beklerim bunlardan... 1/1000 lik imar planina dava acilip red olmuş ve ne hikmetse kesinlesmis olan 1/5000 imar planina dava acmak neyin nesi...1/5000 lik ciktiginda 1 aylik askı suresince itiraz olur...itirazlar olunca degerlendirilir ve sonuc neyse odur dava acilsada red sonuc cikar cunku süreç boyle isliyor...1/5000 lik planin onaylanmasini bilmem kac yil gecmis, biri cikiyor ne hikmetse dava aciyor...hemde kaba insaat bitmiskene...tahsisli basvurusu yapildiktan sonra...ben bu işte bit yenigi ararim
    Antalya’da başka bir otel grubunun işleri. Kendilerinin böyle pis işleri ünlüdür…

8. Antalya’lı ortaklardan otelin güncel halini paylaşabilcek olan var mıdır?

Sayfa 373/398 İlkİlk ... 273323363371372373374375383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •