Sayfa 320/398 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370 ... SonSon
Arama sonucu : 3179 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: MAALT - Marmaris Altınyunus

1.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Bende davranışlardan olumlu olabileceğini düşündüm. Ancak yine de kap haberini görmek gerek.
    Evet ,sağlıklı bilgi için en doğrusu kap
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

2. Artık tek bir KAP haberi bekliyorum sermaye artırım haberi. 5 milyondan 50 milyona sermaye artırım haberi.Her an bekliyorum.Ytd.

3. Otelin tamamen yıkılması 2 ay civarı sürse..otel yapımına başlanılması için sermaye artırımı yoılacak dendi..şimdi başvuru yapsa sermaye arttırmı için zaten 2 ay bi süre gerekiyor..

4. Adamlar otel işleten turizm kağıdından daha fazla veritorlar maalt a..bilseler oteli yok..ama biizm borsa maalesef böle

5. Muratpaşa belediyesine inşaat izni başvurusunda bulunulmuş mu ?

6. Sermaye arttırmı yapmadan hisse fiyatı bölündü sanki..

7.  Alıntı Originally Posted by Stajyer Yazıyı Oku
    Sermaye arttırmı yapmadan hisse fiyatı bölündü sanki..

hakikatten. koskoca koç grubunun şirketi sermaye arttırıyor, gelinen duruma bak. bofa satmış bugün.

8.  Alıntı Originally Posted by bardakçı Yazıyı Oku
    hakikatten. koskoca koç grubunun şirketi sermaye arttırıyor, gelinen duruma bak. bofa satmış bugün.
    Almış diyecektiniz sanırım,nasıl satmış ?
    Yukarıda yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymamaktadır

Sayfa 320/398 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •