Sayfa 102/116 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon
Arama sonucu : 928 madde; 809 - 816 arası.

Konu: LUKSK - Lüks Kadife

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    satarsan sat gelip burda yönelendirme yapma
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

2. 9 lira maliyet ne satması yeni kurbanlar olmasın

3. Tavana yazdım bakalım çok az bir lot alacaklar mı alamayacaklar mı.
    (Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi değildir. Sadece kendi düşüncelerimdir)

4. Ben şunu anlamıyorum elinde hissesi olanlar neden olumsuz yorum yaparlar daha çok aşağıya gelmesini bekliyorlar, ya da elinde hisse olmayan varsa onlar neden olumsuz yorum yaparlar bunları anlamış değilim, her ikiside lot almak içinmi olumsuz yorum yaparlar.

5. Arkadaşlar Kap'a her akşam alım satım haberi düşüyor. Şirket hem alım yapıyor hem de satıyor mu.

6.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    geçmiş yıl zararı yokki sallamayın, sadece şirkette karakter yok dürüstlük yok ..krtek bile 2 tavan cekti be ayıp
    Bak bakalım geçen sene ne kadar kar etmiş o zaman gör kim sallıyor kimde karakter kimde dürüstlük gör görde yaz yazmazsan adam değilsin

KAAN_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    Bak bakalım geçen sene ne kadar kar etmiş o zaman gör kim sallıyor kimde karakter kimde dürüstlük gör görde yaz yazmazsan adam değilsin

Sayın başkan elinizde hisse var mı varsa maliyetiniz ne, son olarak elimizde ki hisseyi satalım mi yoksa satmayalım mi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku

senin anlama sorunun mu var, geçmiş yıllar zararı yok geçmiş yıl karları toplamı 50 milyon tl , gecen yıl zarar etmesi bir sey değiştirmez bilmiyorsan öğren , geçen yıl zarar eder bu yıl kar eder , önemli olan toplamda yani geçmişyılların toplamında ne kadar kar zarar ettiğidir, şirketin geçmiş yıllar karı 50 milyon tl dir, bilancoda bak sana kopyalıyorum.. diyelimki bu sene 10 milyon zarar etsin, bu geçmiş yıl karlarından düşülür, geçmiş yıl karı 40 milyon tl + görünür

https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=LUKSK
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sayfa 102/116 İlkİlk ... 25292100101102103104112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •