Sayfa 39/116 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon
Arama sonucu : 928 madde; 305 - 312 arası.

Konu: LUKSK - Lüks Kadife

***LUKSK*** LÜKS KADİFE TİCARET VE SANAYİİ A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim

***LUKSK*** LÜKS KADİFE TİCARET VE SANAYİİ A.Ş.( Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi 2018 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TESCİLİ
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi 01.01.2018
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi 31.12.2018
    Karar Tarihi 19.03.2019
    Genel Kurul Tarihi 12.04.2019
    Genel Kurul Saati 14:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih 11.04.2019
    Ülke Türkiye
    Şehir KAYSERİ
    İlçe KOCASİNAN
    Adres Yenipervane Mah. Kocasinan Bulvarı No:163 Kocasinan Kayseri adresinde bulunan Novotel Kocasinan Toplantı Salonu

Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve Toplantı Başkanlığı'nın oluşturulması
    2 - Genel Kurul Toplantı tutanağının imzalanması hususunda Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi,
    3 - 2018 Yılı hesap dönemine ilişkin Yönetim Kurulu Faaliyet Raporunun okunması ve görüşülmesi,
    4 - 2018 Yılı hesap dönemine ilişkin Bağımsız Denetim Rapor özetinin okunması,
    5 - 2018 Yılı hesap dönemine ilişkin Finansal Tabloların okunması, görüşülmesi ve karara bağlanması
    6 - Yönetim Kurulu üyelerinin 2018 yılı faaliyet ve işlemlerinden dolayı ayrı ayrı ibra edilmeleri,
    7 - Türk Ticaret Kanunu ve Sermaye Piyasası Kanunu gereği 2019 yılı hesap ve işlemlerinin denetimi için Yönetim Kurulu tarafından yapılan Bağımsız Dış Denetleme kuruluşu seçiminin görüşülerek karara bağlanması,
    8 - 2018 Yılı faaliyetlerinin zararla sonuçlanması nedeniyle Yönetim Kurulu'nun kar dağıtımı yapılmamasına yönelik teklifinin görüşülerek karara bağlanması,
    9 - Yönetim Kurulu üyelerinin 1 yıl süre ile seçimi ve bağımsız Yönetim Kurulu üyelerinin belirlenmesi,
    10 - Yönetim Kurulu üyelerinin ücretlerinin tespiti,
    11 - Sermaye Piyasası Kurulu Kurumsal Yönetim İlkeleri (1.3.6) çerçevesinde yıl içerisinde yapılan işlemler hakkında ortaklara bilgi verilmesi,
    12 - Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri çerçevesinde, 2018 yılında şirket tarafından 3.kişiler lehine verilen teminat, rehin ve ipotekler hakkında Genel Kurulun bilgilendirilmesi
    13 - Yıl içerisinde yapılan ilişkili taraf işlemleri hakkında ortaklara bilgi verilmesi,
    14 - 2018 yılı içinde yapılan bağışlar hakkında Genel Kurulun bilgilendirilmesi ve 2019 yılı bağış sınırının belirlenmesi,
    15 - Yönetim Kurulu üyelerine Şirket konusuna giren veya girmeyen işleri bizzat veya başkaları adına yapmaları ve bu nev'i işleri yapan şirketlere ortak olabilmeleri ve diğer işlemleri yapabilmeleri hususunda Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddeleri gereğince izin verilmesine dair karar alınması,
    16 - Dilek, temenniler ve kapanış.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kar Payı Dağıtım

Genel Kurul Sonuçları
    Genel Kurul Yapıldı mı? Evet
    Genel Kurul Sonuçları Genel Kurul gündem maddeleri görüşülmüş olup, toplantı sonuç tutanağı ekte sunulmuştur.

Hak Kullanım Süreçleri İle İlgili Alınan Kararlar
    Kar Payı Dağıtım Görüşüldü

Genel Kurul Kararları Tescili
    Genel Kurul Kararları Tescil Edildi mi? Evet
    Tescil Tarihi 24.04.2019

Genel Kurul Sonuç Dökümanları
    EK: 1 Toplantı Tutanağı 2018.pdf - Tutanak
    EK: 2 Hazirun 2018.pdf - Hazır Bulunanlar Listesi

Ek Açıklamalar
    12.04.2019 tarihinde gerçekleştirilen 2018 yılı Olağan Genel Kurul Toplantımızın tescile ait hususları Kayseri Ticaret Sicil Müdürlüğünce 24.04.2019 tarihinde tescil edilmiştir. Saygılarımızla.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/758007

BIST

(25/04/2019 - 17:56:46)

Tekniği niye bozdun..
    4.10 yukarısı kapatıp...işi halledecektik..
    4.60 rahattı ama...olsun...onuda yaparız...
    4.05 e destek yapıp güçlenerek sıçrarız bizde..

bırak gösterme kendini...adam kurcalıyor...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Güzel duruyor sanki... alsakmı üstad lar
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

7.  Alıntı Originally Posted by murat191919 Yazıyı Oku
    5.00...üzeri eccik sıkıyor eldekilerle
    çalı dibinde kıpraşmadan devam
     Alıntı Originally Posted by murat191919 Yazıyı Oku
    açılışda bıraktıgın gap boşlugunu kim alacak
    9 yıldır takip ederim zor günlerin dosdudur

duygusal davranıp kendisine aşık olanı affetmez

stratejisinden taviz vermeyen yatırımcısınada güzel kazandırır
    keyyy

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TüRkİyE
    Gönderi
    1,827
    Bi ara düşündüm ama bu kağıt alınmaz. çok oynak... alış satış kademeleri çok farklı...
    8000 gönderimden sonra yeni sayfa ile devam... ***("Yatırım Tavsiyesi Değildir... Kimse Dikkate Almasın...")***

Sayfa 39/116 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •