Sayfa 50/116 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon
Arama sonucu : 928 madde; 393 - 400 arası.

Konu: LUKSK - Lüks Kadife

1. Bu firma dikkatimi çekti. 7-8 yıldır ciro artışı var, devamlı büyümüş. Teşvik alıp kapasite arttıracak. Burada beklenir. Bunun gibi lot sayısı az, temeli sağlam olan firmaları pek severim. YTD.

2. Oyak tahta yapıcıymış şuna tahta yıkıcı desenize ıbnnnlr

3. Alıcı oyak satıcı oyak Allah belanızı versin

4. Oyak pazarteside bekliyoz hisse basmanı sen yapıcı degil yıkıcısın talimatı patrondanmı alıyon nedir %500 bedelsizi bekliyoz sermaye piyasası kuruluna 2006 dan bu güne niye sermaye artırımı verilmediğine dair dilekce yazacagım elimdeki hisse edeti pay sayısı ile

5. Sn.Mnbb
    Oyak tahta 7 uzerindeyken 340 bin lot alarak senetteki tum satislari karsiladi. Boyle sig bir senette bu kadar buyuk payi 20 gunde alirken isterse tahtayi 10 a kadar bile gotururdu. Ama yukseltmeden aldi malini. Bilanco oncesi tahtayi birakti. Bence pozisyonu bilanco icindi. Ve bilancoyu begenmeyip pozisyonunu kapatiyor. Eger tum pozisyonunu kapatacaksa mali bitmeye yakin bu senedi tekrar dusunurum. O kadar mali bakalim kimler nereye kadar karsilayacak. Teknik olaak tarihi zirvesi 790 i asamadi. Geri cekilip guc toplayip asmasini bekliyirum . Yani oyak biraz can sikacak gibi duruyor bugun kac satti bilmiyorum. Teb 4 - 4.50 arasindan toplamisti bilanco oncesu bir kismini oyaga devretti

6. Teknik olarak 660 civarlarinda konsolide olup 790 kirmak icin guc toplayabilir.. 790 civari coklu tepe yaparak geri cekilme sinyali vermisti. Bu seneki mali performansini son ceyrekte basarirss ocak ayina dogru cift hanelere yaklasmasi muhtemeldir

Eğer hissede cok ky olsaydı aşağı doğru sert bir hareket yaparlardı. Durdo hissesinde yaptılar ve tüm kylar kaçtı gitti. Hisse de güzel maliyetim var ve hedefim cift hane. Dikkat ediyorum 1 aydır yazan cizen yok. Bugun birkaç kişi yazmış selamlar olsun.Ben bilanco olarak son ceyreğin faaliyet karını beğenmedim. Orda sıkıntı olduğu için yeni tepelere gitmedi zaten.

8. Sermaye artışı bekliyorum 2006 dan bu yana yok

Sayfa 50/116 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •