Sayfa 72/116 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon
Arama sonucu : 928 madde; 569 - 576 arası.

Konu: LUKSK - Lüks Kadife

1. Bu görünümü ile endeksin çok gerisinde kaldı.Her zaman diyorum , 9 aylık sisirme değilse 12 aylık iyi gelecek ve lüks tutulamayacak.Akranları 4- 5 katı değerde...YTD.

2.  Alıntı Originally Posted by Sedna-katre Yazıyı Oku
    Bu görünümü ile endeksin çok gerisinde kaldı.Her zaman diyorum , 9 aylık sisirme değilse 12 aylık iyi gelecek ve lüks tutulamayacak.Akranları 4- 5 katı değerde...YTD.
    şişirme deil ben baktım
    Yazdıklarım hayali kendi düşüncelerimdir;asla yatırım tavsiyesi olamaz....

3. Inş.diyelim, gerçekten o kadar inandığım halde beni bile iyice sıktı artık ama yay iyice gerildi.Gerilen yay ne kadar çok olursa o kadar uzağa gidermiş.Hep beraber bekleyelim bakalım.

4.  Alıntı Originally Posted by Sedna-katre Yazıyı Oku
    Inş.diyelim, gerçekten o kadar inandığım halde beni bile iyice sıktı artık ama yay iyice gerildi.Gerilen yay ne kadar çok olursa o kadar uzağa gidermiş.Hep beraber bekleyelim bakalım.
    tam ters köşe yaptı demiştim alsatçıları dökecek diye hemde endeks eksideyken ,umarım hızlanarak devam eder

5. günlük al sat pastası yokmu acaba

6. Arkadaşlar geçen satış söylentilerinin çıktığı ama şirketin yalanladığı sitede ; "tekstik fuar tour' da*1,232,000 Milyonluk İş Aldı Giyim Kumaşlar, Perdelik Kumaşlar, Döşemelik Kumaşlar Olmak Üzere Fuar'da Ön Siparis aldığı yazıyor." İnşallah bu sefer doğru çıkar...

7. Link atarmısın bakalım

8. İnvesting forum da.Girersen görürsün.

Sayfa 72/116 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •