Sayfa 96/116 İlkİlk ... 46869495969798106 ... SonSon
Arama sonucu : 928 madde; 761 - 768 arası.

Konu: LUKSK - Lüks Kadife

1. Spekcik madem çıkarmıyorsun mecburen 1.çeyreğide bekliyecez sen bilirsin
    Yazdıklarım hayali kendi düşüncelerimdir;asla yatırım tavsiyesi olamaz....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    mal oğlu mal gavur oğlu gavur 3-4 iş günün kaldı ne yapacaksın .. karaktersiz herif düzenli cıkar bari gel git yapma
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

3.  Alıntı Originally Posted by ümit05 Yazıyı Oku
    mal oğlu mal gavur oğlu gavur 3-4 iş günün kaldı ne yapacaksın .. karaktersiz herif düzenli cıkar bari gel git yapma
    kendisi bilir ,hatta ben bilanço kötü gelecekmiş gibi kendimi hazırladım,en azından 1.çeyrekte genel yönetim gideri yok coronadan dolayı baya kar etmıs olabılır,hatta anahtarını alır 3,5 kendim alsat yaparım buyur beyefendi çıkarma burdayız

4. hissenin ırzına geçilirken sahipleri izliyor

5. kim küresel düşüşü bahane edip katliam yapıyorsa a..............s.................................. .........

6. Dünya borsalarıda cok kötü.Bu virus mahvetti heryeri.Tek tesellimiz bizde olmaması.Tekstil ve hazır giyime destek varmiş.Toparlar umarim kisa sürede...

7. Aksam bilanço geliyor dipte neyle korkutacak bakalım zaten millet zararı sineye çekti yapılan bu alçaklığı yatırımcı asla unutmayacaktır

8. Bulunmaz hint kumaşı,assolist sanırsınız ,son ana kadar bilanconun gelmemesinden.Inşallah ters köşe yapmaz...

Sayfa 96/116 İlkİlk ... 46869495969798106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •