Special Days Image
Sayfa 105/116 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon
Arama sonucu : 928 madde; 833 - 840 arası.

Konu: LUKSK - Lüks Kadife

1. Aldık mali biraz daha aşağı gelsin diye bakıyorlar sanırım yeni alıcı gelince de geçen gün ki gibi aman o almasın ben alayim diye yukarı doğru alıyorlar bu sefer

2. Bu gazla 50bine gider mı;)

3. Çok değerli yatırım amaçlı gayrimenkulleri de var ,bakirkoydeki metro gross un kiracı olduğu arazi luksk kadifenin ,yıllık ordan 5 milyon kira alıyor ,tekstilde ,Zara, mark’s and Spencer,yatas ,dogtas bunun müşterileri ,yurtdışı na Büyük firmalara ihracat yapıyor ,zaten çok ucuzdu ve kenarda unutulmuştu

4. Piyasada lot kalmadı altın değerinde artık lotlar bulabilirsen al))İnşallah bir gün algyo gibi olur...

5. Kesinlikle👏👏👏👏 doğru tespit insallah o günler de gelir

6. 25 lira verene virmanlarim
    25e gelince 30a
    30a gelince 35 e virmanlarim ;)

7. Arkadaşlar tehlikeli seviyelerde dikkat

Arkadaşlar 21 li seviyelere gelmeden önce 14,5 lu seviyelerden tepki geleceği belliydii ve bu yüzden almıştım. Ancak benim 3-5 yüZ lotumu alama kadar tahtaya gavur eziyeti ettiler. Enson ben kalan birkaç yüz lotumu sattıktan sonra kağıdı tavana sürdüler. Derim ki herkesi kendi görüşü tabi ki kimderdi di 4 liralrda senelrdir onca olumlu habere rağmen sürünen kütpo 40 lira üstlerini görecek. Ancak arkadaşlar ne zaman gördü biliyor musunuz? 10 ve üstü seviyelerden tüm ky nin malını topladıktan sonra. Kütponun 40 hareketinden nasıl 1 tane ky yrarlanamadıysa bunda da emin olun 500 lot alsanız hemen aşağıya verirler. 300 lot satsanız direkt yıkarıya vurdururlar. Uçacak kaçacak diyenlete çok da inanmayın. Ancak son karar gene de size aittir. Ben yalnızca 30 senelik zamanımda çok kazık yemiş ancak onca kazıktan ders almış bir abiniz olarak uyarıyorum. Yazdıklarım sadece beni bağlr. Her yatırımcı kendi alım satımlarından kendi sorumludur
    Saygılat

8. Bu arada burada yazanlar öyle gaza gelmişler ki kayseri deki şirketin bakırköy arsası

bu arada burada reklam yapan arkadaşlar işi o kadar abartmışlar ki kayseri deki fabrikanın bskırköy de arsası var demişler. Bir de üstüne metro gross market kondurmuşlar. İşin aslı şirketin kayseri girişinde büyük bir arsası vardır evet. Bunun bir kısmunda metro geossmarket kiracıdır evet. Senede tam bilmiyorumson rakamı4-5 milyon kira geliri bardır evet. Ancalk arkadaşlar sallarken biraz mantıkıı olun. Bu şirketin Bakırköy de bir arsası yok. Kayseri girişinde evet deperli bir yerinde arsası vardır. Gülüyorum bazen burada yazılanlara

Sayfa 105/116 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •