Sayfa 103/116 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon
Arama sonucu : 928 madde; 817 - 824 arası.

Konu: LUKSK - Lüks Kadife

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    yani şirket bir şeyi geçmiş yıl zararlarına sayabilmesi için toplam geçmiş yıl zararlarının ciddi manada eksi olması gerekir.. örneğin git söktaşa bak geçmiş yıl zararları ne kadar mış vs..
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Bilmediğimiz birşey mi var
    maşallah diyelim

3. Elmacı güzeli yazmaz olmuşsun düşerken saklamak zor ben yazayım Kulp yaptı teknik tıkır tıkır işliyor

KAAN_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Kimse yok mu burada

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
     Alıntı Originally Posted by BAŞKAN26 Yazıyı Oku
    Elmacı güzeli yazmaz olmuşsun düşerken saklamak zor ben yazayım Kulp yaptı teknik tıkır tıkır işliyor

ne oldu rengin soldu
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    4 tl ye düşerken yazıyorduk yükselince herkez yazar boşbaşkan26

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    kardeş firması brmen 50 milyona arsa satıyor, bunun bünyesindeki gayrimenkller ondan daha değerli, bari kendin çökte en azından yedek akçelerin boşa durmasın gyo içine girsin

8. Elmacı güzeli ben teknik olarak baktım kafadan sallama beldeli bedelsiz hayallere karşı durdum bu sadece size rüyanızda iletilmiş olduğu onunda düşünüyorum sebebi açıkta kalan yerlerden olduğu belli hava geceleri soğuk dikkat et üstünü sıkı ört

Sayfa 103/116 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •