Sayfa 100/116 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon
Arama sonucu : 928 madde; 793 - 800 arası.

Konu: LUKSK - Lüks Kadife

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    12-13 nere 6 tl nere.. haram zıkkım olsun, bir geri alım vs yapar insan umurarında değil nasılsa arka planda sövüşlüyorlar
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Alıntı Originally Posted by Sedna-katre Yazıyı Oku
    25 milyonluk karin 21 milyonu esas faaliyet karı.Bununda yarısı net kar.Kötü olan ne ,ben göremedim.
    çeyreksel bazda cok düşük kar elde etmiş. 0.9 trilyon . Zaten tahtada sığ olunca her satışta taban yiyor . 2. ceyrek 4 milyon 3. ceyrek 3 milyon son ceyrek 0.9 trilyon.

3. Bu saatten sonra ne desek boş...Kisa sürede düzelir inş.

4. Eyy ak yatırımdan satan zatı muhterem ver verdikce alacagız %300 bedelsiz potansiyelini ve kozunu şimdi kullanmıycanda ne zaman kullanacan lüks kadife 2006 dan bu yıla hiç bir sermaye artışın olmamış gecmiş yıllar karın 55 milyon ödenmişin 10 milyon ilka mahkeme kararıylamı sermaye artırcan ve yahut bedelsiz verecen nefes kadar yakınım takipteyim ak yatırım sanada sözüm var sat lütfen sat ki 12 liraları görmüş bi hisseyi 5 ten alalım kasma sıkma gevşek tut biz profosyeneliz hissetmiyceksin

5. 333 sen tanırsın beni ak yatırım beni bulsun yoksa virüs mürüs dinlemem yazık olur lotlarına milletin ayarlarıyla oynama ben tbmm 0001 ara beni bul halk yanında hlkyt

6. Hadi ak tabanda bekliyom hadi kocum bak

7. Yarında bekliyom ak satışlarını tabandan tavandan gel halk yanında korkma hadi yarın görüşürüz 12 liralık kagıt 5 lira

8. Sen buna çok güvenme bunların kendilerine faydaları yok sana bana mı olacak şirket varmı var o kadar senin dediğin gibi işler yürek ister o da bunlarda olmadığı hisseye bakınca anlaşılıyor

KAAN_A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 100/116 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •