Sayfa 106/116 İlkİlk ... 65696104105106107108 ... SonSon
Arama sonucu : 928 madde; 841 - 848 arası.

Konu: LUKSK - Lüks Kadife

1. Bir tek adres şaşsın geri kalan doğruysa şirketin durumu iyi demek ki, biraz para geçerse 10 bin lot yapicam

2. Alla alla cabuk bitirdiler çıkışı
    Neden acaba

3. Bu sefer teknik tuzakla avlayacakları bir ky bulamamışlardır belki de

Tüm zamanların en yüksek değerini geçirtmelerine rağmen belki de bu tuzağa atlayacak birisini bulamamışlardır belki de.
    Gerçi pandemi döneminde kağıtları ele geçirenler korkunç hareket yaptırıyorlar. Ancak bunun için kağıtta en ufak bir ky nin kalmaması koşulu var bildiğiniz gibi.
    Belki de bu rakamlardan alan bir ky vardır. Onunkağıttan def etmek için upraşıyorlardır.
    Kim bilir bu speklerin hareketlerini.

Not: yazılarımı lütfen alım veya satım önerisi olarak algılamayın. Her yatırımcı kendi alım satımından kendisi sorumludur

4. Bir yukselis dalgasi baslatmasini bekliyorum, yarin nasip olur insallah

5. Isyatirim buyuk patron benim diye aşağı verdi ama unutmasın piyasada başka vampirlerde var fiyat aşağı geldiğini görünce alışa geçeceklerdir

6. Bugün iyi aldılar, burda takilan yok mu

7. Sayin spek bizim turk milleti 10 tavandan aşağı uyanmıyor, satmak istiyorsan az daha yukarilara çek bak nasil satiyorsun. Benden başka yazan yok, görüyorsunuz anlatmaya gerek yok

8. Çalı dibinde beklemek en güzeli ,3 hanelere kadar insallah bu kadar toplu takas ,bu kadar düsuk sermayeli şirket az bulunur 😄

Sayfa 106/116 İlkİlk ... 65696104105106107108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •