Sayfa 116/116 İlkİlk ... 1666106114115116
Arama sonucu : 928 madde; 921 - 928 arası.

Konu: LUKSK - Lüks Kadife

1.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Mali yeterince toplayabilse solugu 500 de alacagizda artik ne zaman tamam derse onu bekliyoruz.

Ytd
    Toplamıştır artık hoplamasi lazım...diğer tekstil şirketleri 2 hafta potaya girer sonra Allah'a emanetler ama luksumuz bir başka beklemeye devam 500 güzel yer cimbeton gibi olsun olacaksa çok severim o zaman

2.  Alıntı Originally Posted by ZenciTarsus Yazıyı Oku
    Toplamıştır artık hoplamasi lazım...diğer tekstil şirketleri 2 hafta potaya girer sonra Allah'a emanetler ama luksumuz bir başka beklemeye devam 500 güzel yer cimbeton gibi olsun olacaksa çok severim o zaman
    74-76 gecemiyor bir türlü bugün de sağlam kalırsak olacaktır 🙃

3.  Alıntı Originally Posted by ZenciTarsus Yazıyı Oku
    74-76 gecemiyor bir türlü bugün de sağlam kalırsak olacaktır 🙃
    Alnus kimdir böyle 😀 destekleyen garantiye selam olsun 🙂 hisseler el değiştirdi,hacimli mi olcaz yoksa ⚓ beklemeye devam.

4. Yine de lüks bir başka...

Alıntı Originally Posted by ZenciTarsus Yazıyı Oku
    Alnus kimdir böyle 😀 destekleyen garantiye selam olsun 🙂 hisseler el değiştirdi,hacimli mi olcaz yoksa ⚓ beklemeye devam.
    Dün büyük bir kısmı bugunde kalan miktarı gönderdim,iyiki lukste karda beklemisim.
    Herkes satıyor anlamadım,boyle olmamalıydı 😀

5.  Alıntı Originally Posted by ZenciTarsus Yazıyı Oku
    Dün büyük bir kısmı bugunde kalan miktarı gönderdim,iyiki lukste karda beklemisim.
    Herkes satıyor anlamadım,boyle olmamalıydı 😀
    Tek fiyat cezasi geldi,hiç sevmem.Zamanlamam güzelmiş,Halen eski enflasyonlardasin lüks ne zaman gidersin bilmem.Senin kimyana aykırı bu tek fiyat,nasıl tepki verecek merak ediyorum zaten 😀1 ay sonra görüşmek dileğiyle.

6. Tek fiyat sonrasi 70 kusurlerden bende ciktim.

Ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    lüks kadife gyo ile birleşti.. gyo bünyesinde değerli arsalar vardı.. bu bilanco döneminde enflasyon muhasebesini de dikkate alarak değerleme ile özkaynaklarda ve karda rekor gelir mi ?
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    aralık ayında onay gelmişti, normal sartlarda bilancoda olması gerek mez mi bilgisi olan bir arkadas var mı bununla ilgili
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

Sayfa 116/116 İlkİlk ... 1666106114115116

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •