Sayfa 105/335 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 833 - 840 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Citi kağıt gitsin istemiyor. Her fırsatta malı boşalttı. Dün kapanışda verir diyordum alıcı gelmedi galiba bu sabah verdiler.
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2. 47 de 177.205 lot alım var demekki ordan vermek istemiyor citi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

3. Walla bu iştahla artık tavan olmalıydı

4. Vaziyet alın buralar kapanışa doğru karışır.

5. Her zaman şöyle olmuştur forumun en sakin zamanı kağıdın en çok gittiği zamandır.

6. Zaten başka yazan yok burayı not defteri olarak kullanayım.

7. Dün 313 k lot işlem olmuş
    Şubat ayında yine böyle bir işlem hacmi artışında 30 liradan 46 liraya çıkmıştı.
    ----------------------------------
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

8. Link yazilimda pusudayiz. Logo ne zaman yol alsa 1 2 hafta sonrasinda link onu takip ediyor. Malum ikiside ayni isi yapiyor.

Sayfa 105/335 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •