Sayfa 178/335 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Vallahi hissede momentum çok düşük bugün kü hareket rezalet..patron piyasa değerinin düşüklüğünden yakınıyordu..bu haber aynı zamanda patronun alım yapabileceğini gösteriyor..

2. Sayın Logo Yazılım yöneticileri kağıdınızın piyasada daha likit,daha derin olmasını istiyorsanız öncelikle artık güdük kalmış ve size hiç yakışmayan sermayenizi artırıp derinleştirmeniz gerektiğini biliyorsunuz ki;anlaşma yaptığınız Ak Yatırım da öncelikle bunu önerecektir size zaten. Yoksa %72 si 3 aracı kurumca bloklanmış bir hissenin neyine likitide kazandırabilirsiniz?YTD

3.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Link tavan indes ona keza yarın bilanço gelecek azcık hareket be mübarek bilanço mu tırt sorun ne gerçekten çözemedim kağnı gibi gidiyon
    Bilanço yarın mı?

Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Bilanço yarın mı?
    Şu Romanya bilançoyu negatif etkilemez inşallah

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

6. Evet bilanço yarın akşam açıklanması bekleniyor kaynak aracı kurumlar

7. Likite sağlayacı Hakkında düşüncem çok gereksiz olmuş al sat yapan gün içi bir sürü kurum var bu kağıtta zaten o yüzden yerinden kalkamıyor bunlara resmi olarak birde ak eklenir aynı kademe ye alır aynı kademeye verir hiç bir pozitif beklentim yok şahsi fikrim bu yönde saygılarımla iyi akşamlar

8.  Alıntı Originally Posted by yavuzby Yazıyı Oku
    5 yıllık getiride 1 yıllık ardyz geçmiş escom bile geçiyor ise bu tam bir akıl tutulmasıdır ne diyim

Sayfa 178/335 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •