Sayfa 179/335 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 2674 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Likite sağlayacı Hakkında düşüncem çok gereksiz olmuş al sat yapan gün içi bir sürü kurum var bu kağıtta zaten o yüzden yerinden kalkamıyor bunlara resmi olarak birde ak eklenir aynı kademe ye alır aynı kademeye verir hiç bir pozitif beklentim yok şahsi fikrim bu yönde saygılarımla iyi akşamlar

Tam tersi..patron mal satacak..bunuda illegal yolla değil legal yol ile yapacak.. yani ne diyor haberde spekülatör ile uğrasacaklar yerine bir aracı kurum vasıtası ile yapacaklar ..

2.  Alıntı Originally Posted by ulver Yazıyı Oku
    Tam tersi..patron mal satacak..bunuda illegal yolla değil legal yol ile yapacak.. yani ne diyor haberde spekülatör ile uğrasacaklar yerine bir aracı kurum vasıtası ile yapacaklar ..
    Mal satmak için borsaya kote değil ise kayıt eder satarsın zaten kote ise direk satarsın likite sağlayacı ile alakasını bağdaştıramadım

3.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Şu Romanya bilançoyu negatif etkilemez inşallah

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
    Tam tersine geçtiğimiz çeyrek euronun romen leyine karşı %10 prim yapması 11 milyon tl lik kur zararına sebep olmuştu bu çeyrek böyle bir durum yok..

4. Bu hissede şunu merak ediyorum 2016 Kasım ayında 46 TL yani yaklaşık 14 dolardan yani hisse alan adamlar ne yapıyor acaba onu çok merak ediyorum ben olsam kafayı yerdim herhalde

5. Karlılığı devam eden sağlam şirkettir logo..f/k ve pdd/dd düşecek her çeyrek..ayrıca özsermaye devamlı artacağı için bedelsiz potansiyeli de çok artacak..buradan patron mal satmasını beklemem satsa da alayım diyen kurumda çok fazla..umalım da yarın güzel bir kapanış olsun..

6.  Alıntı Originally Posted by Kazançkapısı Yazıyı Oku
    Karlılığı devam eden sağlam şirkettir logo..f/k ve pdd/dd düşecek her çeyrek..ayrıca özsermaye devamlı artacağı için bedelsiz potansiyeli de çok artacak..buradan patron mal satmasını beklemem satsa da alayım diyen kurumda çok fazla..umalım da yarın güzel bir kapanış olsun..
    Kesinlikle ile katılıyorum her yıl yüzde 35 büyünen 2016 o satıldığı değerlerin iki katında olan şirketin dolar bazında aynı değerde olması ve böyle bir dönemde tüm teknoloji şirketlerinin artığı bir dönem de hala bu kadar ağır olmasını çözemedim

7. Şirketimiz paylarına likidite sağlanması amacıyla Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (likidite sağlayıcı) ile sözleşme imzalanarak Borsa İstanbul'a yapılan başvuru uygun görülmüştür.

Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ile imzalanan sözleşme çerçevesinde, likidite sağlayıcı nezdinde Şirketimiz adına açılan likidite sağlayıcılığı müşteri hesabı üzerinden mevzuata uygun olarak işlem yapılacaktır.

Likidite sağlayıcı, görevlendirildiği sermaye piyasası aracında kendi namına Şirketimiz hesabına alım satım emirleri ileterek, gerekli gördüğü zamanlarda, likiditeye katkı sağlayacaktır.

Likidite sağlayıcı, bu kapsamda gerçekleştirdiği işlem miktarını, hacmini ve işlemleri sermaye piyasası aracı bazında alış ve satış olarak, işlem yaptığı her fiyat kademesinde ayrı ayrı olmak üzere iki haftada bir izleyen haftanın en geç ikinci işlem günü mevzuatta belirlenen formata uygun olarak KAP'ta ilan edecektir.

Süreç içerisinde Borsa İstanbul A.Ş.'de işlem gören Şirketimiz paylarının likiditesinde ve işlem kabiliyetinde artış sağlaması amaçlanmaktadır

8. İlk günden an itibariyle malı ak yatırıma verdiler 6000 lot ile en iyi alıcı

Sayfa 179/335 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •