Sayfa 243/335 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293 ... SonSon
Arama sonucu : 2679 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Bu saatten sonra yüzde 300 bedelsiz bölünen ortada 16,5 milyon lotu olan kağıdı bana hiçbir fon çıkışı sattiramaz
    Yanlış anlamışsınız. Fonların, ülkelerinin endekslerinde yer almayan bir şirket hissesine yatırım yapmalarını engelleyen bir kuralları olabileceğini ve onları hisse almamaya veya olanı satmaya sevk edebileceğini kastediyorum.

2. Logonun bedelsiz aciklanmadan onceki son kapanisi 147.40ti, buraya bedelsiz beklentisi ile gelmedigini dusunuyorum.

O halde onumuz acik, bugun icin satanlar gecen 175 ustu maliyetlenenlenerdi. Onlar zaten corbaci diye tabir ettiklerimizdi, daha da bulasmazlar logoya.

Yeni zirvesini de yapti. Sakin sakin beklemek en guzeli,

3. bazı hisseler bölünmeden önce gider bazı hisseler de bölündükten sonra gider yani her tahta yapıcı farklı davranır örnek vereyim yakın zamanda link sermaye artırdı artırmadan 22-33 arası gidip geliyordu hisse sermaye artırdı şimdi bölünmüş hali 43 tl lerde yani ana hisse artı yavrular hepsi de bölünmeden önceki fiyatların üzerinde gerisi hikaye logo da er geç hedefine gidecektir henüz bölünme tarihi belli degil o zamana kadar tahtacı ne toplayabiliesem kar mantıgını güder fazla bir şey demeye gerek yok sabır yetrli
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. Millet tokat yemeye doymadi, inatla tavan serileri baslar diye saldirdilar, sonra gorduler ebelerini. 181 den 168 e gecmis olsun,

Unutmayin bu hissenin bolunecegi rakam bellidir, varsa tahta yapicilardan fazla lotunuz aksini yaparsiniz. Yoksa o rakam degismez. Endeks cakilsa bile degismez.

5. Önümüz 178 üstü atarsak açık..orayı geçemezsek illa ki o gap i almaya gelecek

6.  Alıntı Originally Posted by lipsoss Yazıyı Oku
    Millet tokat yemeye doymadi, inatla tavan serileri baslar diye saldirdilar, sonra gorduler ebelerini. 181 den 168 e gecmis olsun,

Unutmayin bu hissenin bolunecegi rakam bellidir, varsa tahta yapicilardan fazla lotunuz aksini yaparsiniz. Yoksa o rakam degismez. Endeks cakilsa bile degismez.
    kaçtan bölüneceğini tahmin ediyorsunuz

7. Brüt takasa girse de rahatlasa tahta gün içinde kaç lira düştü çıktı öyle bı bakıyorum +6 bı bakiyorum negatife değiyor

8. Bu hisse kaçtan bölünür sizce? Bugün endekse rağmen 168 altını göstermediler. Hedef 200 üzeri gibi en azından? Sizin beklentiniz nedir?

Sayfa 243/335 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •