Sayfa 245/335 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon
Arama sonucu : 2679 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Tahminde bulunayim. Bugunku dususte saglam duranlar arasinda olacakatir, panik olanlar ciktiktan sonra yavas yavas toparlar. Gunu yesil kaparsa da sasirmam.

2. Taban açtı

3. Eninde sonunda yaşatır biraz erken oldu

4.  Alıntı Originally Posted by lipsoss Yazıyı Oku
    Tahminde bulunayim. Bugunku dususte saglam duranlar arasinda olacakatir, panik olanlar ciktiktan sonra yavas yavas toparlar. Gunu yesil kaparsa da sasirmam.
    Cok fena hoplattilar, istisnai haller disinda bir yorum yapmistim. Yapilacak birsey yok. Nakiti olanlar maliyet dusurebilir,

5.  Alıntı Originally Posted by lipsoss Yazıyı Oku
    Cok fena hoplattilar, istisnai haller disinda bir yorum yapmistim. Yapilacak birsey yok. Nakiti olanlar maliyet dusurebilir,
    Yarın için bir tutunma seviyesi öngörüsü var mi yoksa yine tabana mi yapışır

6.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Yarın için bir tutunma seviyesi öngörüsü var mi yoksa yine tabana mi yapışır
    Mesele taban açması değil ordan tepki verip kapatacagi yer önemli,ilk aşamada sert bir açılış olabilir taban gibi ama devamı ve kapanışı önemli inşallah piyasalar dünkü durumu devam ettirmez,devre kesici olmasaydı dün piyasada oyuncu bulabilirdik bakalım bu sevimsiz durumu uzatacaklar mi ben dünkü tabana yazmıştım bugünkü tabana da yazarım

7. Mevlam kredide yakalananlara sabır versin.Borsanın bir de böyle yüzü var.

8. Gun daha bitmedi ama bu zamana kadar ayrisamadi, saglamlar kendini hemen belli ediyor, hikayesi ve beklentisi olmasina ragmen, cok degil sadece 2 islem gunu oncesi 181.70 i goren logo cok zayif goruntu cizdi.

Sayfa 245/335 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •