Sayfa 254/335 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304 ... SonSon
Arama sonucu : 2679 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1.  Alıntı Originally Posted by lipsoss Yazıyı Oku
    Bedelezi tutanagin kenar kosesine yazarak beklentiyi hic ettiler, bistte varmidir boyle bir sey ben duymadim sahitte olmadim. Cok yazik.

Hatta ters algi olustu, millet bedelsiz yok genel kurulda oylanmadi diyor,

Bumudur yani, guvenini sarstilar iyice.
    Olumsuz durum nedir acaba?

2. Olumsuz olan nedir açıkladı ya bedelsiz spk onay verince dagıtır kap gönderdi ya borsa kapanınca burda algı operasyonu yapmayın bütün adilik ödlek spekte ytd

3. Kapta yazıyor ya 1.20 tl nakit %300 bedelsiz

4.  Alıntı Originally Posted by Kaan07 Yazıyı Oku
    Olumsuz olan nedir açıkladı ya bedelsiz spk onay verince dagıtır kap gönderdi ya borsa kapanınca burda algı operasyonu yapmayın bütün adilik ödlek spekte ytd
    Tamam işte yazıyor. Bedelsiz de onaylandı .. Beklenen de oydu zaten .Olumsuz olan nedir diye sordum ben de?

5. basit kagıtların bıle 100 bedelsıze tavan tavan gıderken bu cok surundu buralarda bence yarın sabah patron cıkıyormus bır kanala izleyın bakalım nelerden bahsedecek

6. 190 üstü de göze yakın geldi bugün bakalım 200 lere ne zaman alisacagiz

7. 2-3 gündür birisi çok rahatsız oldu mal çıkıyor. yapılan tahtayı anında deviriyor. saklama takasında bu günkü satıcı deuce karşılığında alıcı citi ve gedik.kapanışa (5 dk) dogru fiyat iyice kendini salıp 183 ün altına sarınca tahtacı afalladı. beklemediği satışı yedi hissenin gitmemesinde en büyük sebep alış tarafına doğru dürüst bir fiyat girilmemesi . satış tarafı ile alış tarafı arasında pek çok sefer 1 tl fiyat farkını gördük.tahminim patron ve tahta yapıcı bu satışı hiç beklemediler. kapanıştan sonra gelen kap bunu gösteriyor. hisse fiyatı 190 üstüne atmadıkça tahta çok sancılı ve satıcılı geçecek.

8. tahtacının şunu bilmesi lazım. hisse takasta ne kadar yabancı ağırlıklı olursa olsun bizim millet bedelsizi sever. hisseye taban yaptırsa bile artık milletten lot alamayacagını anlamalı.jantı 900 tl den alan yabancı logo yu neden 180 tl den satsın. sebebi ben burada güçlüyüm satarım demesi karşısında şirket patronunu ve türk yatırımcısını bulur.bu fiyattan bölündüğünü düşünelim kabaca 45 tl logo olur mu.???

Sayfa 254/335 İlkİlk ... 154204244252253254255256264304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •