Sayfa 257/335 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307 ... SonSon
Arama sonucu : 2679 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. bu nasıl yatırım yapmak hiç anlamadım
    anlayanlar açıklarsa sevinirim yorumcular genelde uzun vade yatırım diyorlar bumu uzun vade yatırımcılık yüzde üç yüz bedelsiz veren bir şirkete yatırım yaptık bir haftada yüz doksan beşten yüz elliye geldi dört yıl önce asel san aldım otuz beşten şimdiki hali ortada
    bumu uzun vade yatırım halk dilinde bir laf var borsamı oynuyon galiba millet haklıymış gerçekten yatırımdan ziyade borsa bir oyun yeri olmuş naciz hane içmden gelen duygularımı ifade etmeye çalıştım zarar gören bir küçük yatırımcı olarak ytd değildir

2. Geri alim olayina takildim, hic tepki yok, patron, ceo herkes izliyor, pozitif ayrisacak hic bir veri yokmu, bedelsiz haberi geldigi fiyatlardan islem goruyor.

Tamam endeks dustude saglamlar yine yerinde durdu.

Anlamiyorlar boyle.yapildikca kucuk yatirimci kacar, en onemlisi uzun vadeli yatirimci gelmez.

Patron amozon un yatirimcilarini ornek vermisti. Buyrun siz sahip cikin. Gorun o zaman ky sizi nerelere getiriyor.

Ac gozlu tahtacilara emanet tahta.

3. Az once bi toparlanma emaresi yasandi, ancak aninda basma yonunde karsilik buldu.

Hep soyluyorum 5000.lotluk adamlar operasyon cekiyor, potron ve sukerasi seyrediyor. Guvenip yatirim yapanlarin beddduasini almaktan baska bisey yapmiyorlar.

Endeksin 1250 civarlarina gelmesini dusunemiyorum.

Oyak yatirimin dedigi yerler kacinilmaz. Yani 120li rakamlar.

4. Biraz sakin kalmalı logo temeli sağlam güzel yönetilen bir şirket elbet kaybedilen zaman geri gelmez ama 195 den vermediğimiz malı 145 den vermek de saçmalık

5. Yonetim kurulu toplantisi bugun yapildi. Muhtemelen bu hafta icinde bedelsiz.basvurusu yapilir, hareketli gececektir diye dusunuyorum onumuzdeki gunler.

6. 120 den mi bolecekler bu kagidi cok komik olur bolundugu fiyatta ne kadar kalir dersiniz

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Endeks sal verse sicrayacakti ama belki de böylesi daha iyi gidip gidip dönmeleri yoruyor

8. Patron twit atmis, trendyol u tebrik etmis, degeri 11 milyar$ oldugu icin.

Ve degisimjn farkindamiyiz demis, biz 1milyar $ a raziyiz, logo icin.

Sayfa 257/335 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •