Sayfa 263/335 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Düzeltme yemediği seans yok,sinir bozucu bir tahta hareketlerini izlememeye çalışıyorum ama kısa vadeli gir çık yapılacak durumda değil, bu kadar haber düştü iki adım zor gidiyor, bedelsiz+ iyi bilanço+ iştirak bedelsizi, daha ne gelecek de gideceksin 10 sene sonraya yatırım yapan firmalar uçtu gitti almaya doyamıyorlar

2. Hissenin kanı bozuk.. şeref yoksunluğu formasyonu mevcut

3. Ardyz ve logo ya aynı anda satış veren ata yatırım,sistemsel bir hata olmuş olabilir mantıklı görünmüyor,devre sonrasi fırsat da verebilir garip bir seans oluyor

4.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Ardyz ve logo ya aynı anda satış veren ata yatırım,sistemsel bir hata olmuş olabilir mantıklı görünmüyor,devre sonrasi fırsat da verebilir garip bir seans oluyor
    Hiç sanmıyorum dostum. Bunlar hata olamaz bilinçli yapılıyor.

5. Logo bir haftada 2 defa devre kesti bilanço güzel kasa para dolu yazılım şirketleri büyüyor logonun bu hareketleri bana egeen in 200 civarı hareketlerine benzettim kısa vade de üzdü sonrası güzel oldu ins sonu güzel biter..alogo da yatırımcı olan için sıkıntı yok.orta ve uzun vade çok daha ii olacak kısada sinirleri gerebilir.Tekkeyi bekleyen çorbayı içer..

M2007J3SG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    Hiç sanmıyorum dostum. Bunlar hata olamaz bilinçli yapılıyor.
    Uğraşıyorlar bı şeyler ama ne bilmiyoruz, biz temel verilere dayanarak bekleyelim bereketini de görürüz inşallah

7. Tekniğe göre 153ler patlarsa fena olur. tam da sınırda geziyoruz. Benim hoşuma gitmiyor bu zayıf duruş.. ondan dolayı yakından takip ediyorum.
     Alıntı Originally Posted by myellice Yazıyı Oku
    Logo bir haftada 2 defa devre kesti bilanço güzel kasa para dolu yazılım şirketleri büyüyor logonun bu hareketleri bana egeen in 200 civarı hareketlerine benzettim kısa vade de üzdü sonrası güzel oldu ins sonu güzel biter..alogo da yatırımcı olan için sıkıntı yok.orta ve uzun vade çok daha ii olacak kısada sinirleri gerebilir.Tekkeyi bekleyen çorbayı içer..

M2007J3SG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 263/335 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •