Sayfa 296/335 İlkİlk ... 196246286294295296297298306 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Aylik takas da citi iyi durumda..

Dün ki %6 lik harekette alim yapanlar bu listede yok şuan.... Muhtemelen Citi cikacaktir onun altindan da. Yarin belli olur oda

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Yabancıların toplama sebebi grafiğin güzelleşmesi mi yoksa başka bir haber mi bekleniyor acaba?

3.  Alıntı Originally Posted by Lithium Yazıyı Oku
    Yabancıların toplama sebebi grafiğin güzelleşmesi mi yoksa başka bir haber mi bekleniyor acaba?
    Alim geldigi icin grafik güzelleşiyor. Benim bildigim Logo da yıllik bilanconun %40 ı civarı son ceyrekte gelir... onun icin alimlar geliyor olabilir. Ayrica yazilimlar genelde 20 f/k ile fiyatlaniyordu gecmiste. Nerden baksan ucuz gibi duruyor

4.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    1 - 0 mı ))
    5 -0 geride şuan.
    Logo yu rezil ediyorlar.. ama Yabancilar yavaştan kazımaya başladilar, sonu ne olacak bakalim..

Yanlis mi baktim bilemiyorum ama bu hisse endeks 1000 lerde iken 47 lirayi görmuş... endeks 5000 e gelmis , daha da surunurse yuh yani..

Aynen, bir endese, bir sektör hisselerinin primlerine bakın bir de bu logo'nun verdiği sadakaya bakın, hem de en karlı sektör şirketi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. En çok ızdırabı Ardyz'da yaşadık onda bile tavanlar başladı, Logo yönetimi bunu bir irdelesin bence, neden en az prim kendi hisselerinde.

6.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    BuyrunEk 29155

Emeklilik Fonlarındaki malı ucuzdan alma derdindeler galiba, yoksa bu hisse 100 lerde olabilirdi bu endekste, bir senelik prime bakınca fonlar büyük zarar ettiler.
    Daha ne kadar satarlar, satış biterse rahatlar ancak.

7. Sirket geri alimda yapmiyor, yapsa hisse dikkat cekicek, cahiller ordusu, telgrmci fenomenler aninda damlayacak, cok ucuz kaldi.

Yatirimciyida dusunsunler azck.

8. Bazı sektör hisselerinin yıl içi getirileri.

Alctl %269
    Karel %178
    Kront %165
    Link %139
    Netas %117
    LOGO %50
    Ardyz%45

Sözü Logo yönetimine bırakıyorum.

Sayfa 296/335 İlkİlk ... 196246286294295296297298306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri