Sayfa 312/335 İlkİlk ... 212262302310311312313314322 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Çok saçma hareketleri var, geçen gün Koç iş haberinden sonra 107 den 90 liraya kadar bastılar hiç hoş bir hareket olmadı. Logo çok kurumsal bir şirket. Sektörünün lideri konumundaydı yıllardır şuan o ünvânı kaybetmek üzere olabilir o ayrı konu ama patronun çok düzgün bir iş insanı olduğunu biliyoruz. Tahtasında kim var bilmiyorum ama çok ucuz hesaplar yapıyorlar tahtada

Diğer yazılım şirketler Miatek, Atatp, Ardyz vesaire son 1 senede 10 kat giderken bu 1 kat daha pirim yapamamış. Karlılıkta hepsinden iyi. Hisse performansında hepsinden kötü maalesef

2. Logo hisse performansı aşağıdaki gibidir
    Kötü bir şaka gibi ama gerçek maalesef
    Tahtaya hakim güç kimse el insaf be

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Geçen sene ocak başında 70 liraydı bu hisse. O günden bu yana yazılım şirketleri 8-10 kat pirim yaptı

Logo yazılım 70 den 100 liraya henüz geldi. Şaka gibi ama gerçek. Sanki yazılım değil gübre satıyor.
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    3 sene önce 40 lardan alıp sattığım bir hisse Logo yazılım. Anlık fiyatı 100 tl. Haber veya haberler eşliğinde giderse çok büyük ralli yapar Logo. Sektörde göz ardı edilmiş pirimsiz kalmış nadir bir hisse Logo

Yazılım sektörünü geçtim normal bir sektör hissesi bile son 3 yılda 15-20 kat gitti. Rast gele herhangi hisseye tıklayın anlarsınız ne demek istediğimi. Sıra Logo ya gelmiş olabilir

3. Gidiyor diye atlamayın yanarsınız.
    Yeni girecekler kademeli ve altlara yazılıp alsın.

Ha birde ezmeyin birbirinizi.

4. 100 üstünde sertleşti, Logo olması gerekeni geç de olsa yapmaya başladı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Gidiyor diye atlamayın yanarsınız.
    Yeni girecekler kademeli ve altlara yazılıp alsın.

Ha birde ezmeyin birbirinizi.
    Var mı zayiat. artı 7 den 2 kaldı. Eksiye geçerse şaşırmayın. Huyudur çünkü.

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Var mı zayiat. artı 7 den 2 kaldı. Eksiye geçerse şaşırmayın. Huyudur çünkü.
    Pek küçükler takılmıyor bu hisseye dostum, kendileri hacim yapmak için yapıyor olabilir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Pek küçükler takılmıyor bu hisseye dostum, kendileri hacim yapmak için yapıyor olabilir.
    Öyle görünüyor dostum. Cepten cebe gibi. Alan satanda bariz bir değişim olmadan gün içi sert yukarı aşağı yapıyor

Ya hacim için yada mal bekliyor. Şimdiye kadar mal toplamadıysa bundan sonra çok zor bu fiyatlarla

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    3 sene önce 40 lardan alıp sattığım bir hisse Logo yazılım. Anlık fiyatı 100 tl. Haber veya haberler eşliğinde giderse çok büyük ralli yapar Logo. Sektörde göz ardı edilmiş pirimsiz kalmış nadir bir hisse Logo

Yazılım sektörünü geçtim normal bir sektör hissesi bile son 3 yılda 15-20 kat gitti. Rast gele herhangi hisseye tıklayın anlarsınız ne demek istediğimi. Sıra Logo ya gelmiş olabilir
    Yazılım devi, ülkesinde sektörünün yıllardır lideri. 3 yıldır tuvalet kağıtları 10-15 kat pirim yapmış. Senin değerin o kadar bile yok demek ki Logo!

Doğum sancıların var belli ama buralarda oyalanırsan çok daha fazla yolcu binecek üstüne bilgine!

Vakit kaybediyorsan bu fiyatlarda mal vermez kimse sana. Bass yürü önce 200 e. Sonra harika haberler eşliğinde 4 lü hanelere

Sayfa 312/335 İlkİlk ... 212262302310311312313314322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •