Sayfa 321/335 İlkİlk ... 221271311319320321322323331 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 2,561 - 2,568 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Dün %1.5 yükselen endekste %4.5 eksi kapattı yanin %6 endeksten negatif ayrıştık, hiç alım da yapılmadı, çok ayıp ediyorlar, piyasa ilgilenmiyor, ilgilenmek için 400m alım kararı almadınız mı, bugün en azından yarısını geri almalı, Mart ayı iyi başlasın iyi bitsin.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Yapmadığı rallinin düzeltmesinide yapacaksa işimiz var Logo ile.

Diğerleri illa ki bir yerden düzeltme yiyecek. Logo nun onlara uyacağını hiç sanmıyorum

Ardyz düzeltmeye girdi mesela. 6 dan 65 e gitti 1 senede. Şimdi o düşüyor diye peşine takılırsa çok gülerim.

70 liradan 110 liraya gelmiş 14 ayda. Tuvalet kağıdı alan bile bundan daha fazla karda.

Logo da benim gördüğüm tam saha pres mal toplama var. Dün endex çöktü bu çıktı, bugünde tersini yapıyor

Toplasınlar malı diyeceğim ama buralarda oyalandıkça çok mal kaybedecekler bence!

Gönlünüzde ki arzu rakamını yukarı revize edin bence.
    Sn Maharaj gönlümüzdeki rakamı yukarı revize ederek 106.x den aranıza katılmış oldum.Bundan sonrası nasiptir..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Dün %1.5 yükselen endekste %4.5 eksi kapattı yanin %6 endeksten negatif ayrıştık, hiç alım da yapılmadı, çok ayıp ediyorlar, piyasa ilgilenmiyor, ilgilenmek için 400m alım kararı almadınız mı, bugün en azından yarısını geri almalı, Mart ayı iyi başlasın iyi bitsin.
    Patronun twiter hesabı. Bir kaç yazı yazmak lazım patrona. Yazık günah yatırımcısına

https://x.com/tugrult/status/1758476...f6mGFGF8Cmn8XA
    Son düzenleme : MAHARAJ; 01-03-2024 saat: 13:21.

4.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Sn Maharaj gönlümüzdeki rakamı yukarı revize ederek 106.x den aranıza katılmış oldum.Bundan sonrası nasiptir..

Hayırlısı olsun inşallah. Saçma sapan bir tahta hiç bulaşmasaydınız iyiydi bence.

Hisseye ilgi yok! Artı patronunda tık yok!

5. Tarihi dolar zirvesi 6 küsür görünüyor, an itibariyle 3 dolar civarında
    TL olarak 200 liralık hisse 100 lira olmuş, hemde 3 yıl sonra diyelim

3 yıldır Logo..
    Dolara yenilmiş
    Altına yenilmiş
    Borsaya yenilmiş
    Bitcoine yenilmiş
    Yazılımlara yenilmiş
    Tuvalet kağıdına yenilmiş

6. Logo haftalık trend görünümü..

67 lerden başlattığı guclu bir trend var.Bu trend çizgisi 103.x seviyelerinde..Bunun altında haftalık kapanis yaptirmamalari lazım.Yoksa alt tarafta 90/95 desteği gündeme gelebilir.

7. Grafik için teşekkür ederiz. 103 den dönecektir diye düşünüyorum. 100 psikolojik destek zaten en kötü oraya gelebilir diye düşünüyorum. Pazartesi yukarı döneceğini tahmin ediyorum

Yurt dışında 6 ülkeye yazılım satıyor. Abd, Hindistan ve Almanya var aralarında. İçerde Koç Simtemin yazılım işlerini alıyor. Matematik bana bu hissede uzun süre dur diyor!

Sayfa 321/335 İlkİlk ... 221271311319320321322323331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •