Sayfa 327/335 İlkİlk ... 227277317325326327328329 ... SonSon
Arama sonucu : 2679 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Sabahta sanırım Sabahattin Bey ile benzer soruları konuşmuşlar.Icimden acaba Sn Maharaj mi görüştü diye geçirdim ama bilemiyorum tabi

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Evet ben aradım. Sağolsunlar çok net cevaplar verdiler. 2024 için çok ümitliler, merkez bankası işiyle ilgili onay bekliyoruz esas büyük iş o dedi. Logo içinden bir Logo çıkacak gibi bir şey dedi

Tek edindiğim negatif durum enflasyon muhasebesi konusunda diğer uzmanların aksine negatif etkileneceğiz demesi oldu. Raporlarda Logo için pozitif diyorlar dedim. Oda haklı olarak bizim iç işlerimizi bilmelerine imkan yok dedi

Güzel şirket ama sabırlı olana. Kısa vadede çok şey beklememek lazım. 2.8 milyar ciro, 750 milyon kar bekliyorum dedim gülerek çok iyimsersiniz dedi.

Full portföy Logo hayalimden vazgeçtim. Bilançoları hayırlısıyla önce bir atlatalım.

2. Sabah bahsedilen Merkez Bankası işi bu olsa gerek

https://rotaborsa.com/logo-yazilimda...su-aciklamasi/

3. Bu enflasyon muhasebesi işinde hepsi çuvalladı bence. Logo pozitif etkilenecek demiş biri yine.

https://youtu.be/zWyBMD9Slw4?si=PPFZRugOrpTzf2XJ

4. Logo yatirim ilişkileri bizi Nasdaq ile kiyaslayabilirsiniz dedi.Ben de Nasdaq ile grafiklerini kiyasliyayim dedim

1.Grafikte 2006 dan beri Logo nun Nasdaq ile ilintisini büyük resimde gösterdim.
    Gerçekten de direnc/destek olarak tutarlı bir koreslasyonu var.Yani zirvelerinde direnc dususlerinde dipler destek olarak çalışmış görünmektedir.

2.Grafikte simetrik üçgen formasyonu dikkat cekiyor ve bu simetrik üçgendeki sıkışma yukarı yönlü kırılıp kirdigi üçgen cizgisinden teyit almis görünümünde..

Özetle bu iki grafikten şu cikarimi kendimce yapıyorum.Eger Nasdaq hareketine olumlu yönde devam ederse Logo Nasdaq'tan daha pozitif yönde hareketini sürdürebilir..

5. Hisse %20 düşmesine rağmen tepki bile vermiyor, ne oldu battı mı şirket, kuruş destek de atılmıyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Hisse %20 düşmesine rağmen tepki bile vermiyor, ne oldu battı mı şirket, kuruş destek de atılmıyor.
    Bir de sizin arayın sirketi isterseniz Sn Bawer.Yaklasimlari olumlu.Geri alim için bugün arayan 2.kisisiniz dedi notumu alıyorum iletecem yönetime diye söyledi.

Osmanli nefes aldirmiyorki hisse devam etsin

7.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Bir de sizin arayın sirketi isterseniz Sn Bawer.Yaklasimlari olumlu.Geri alim için bugün arayan 2.kisisiniz dedi notumu alıyorum iletecem yönetime diye söyledi.

Osmanli nefes aldirmiyorki hisse devam etsin

Dünkü soru ve verilen cevaplarda pek bir sıkıntı yok görünüyor, 5 gündür eksi kapatıyoruz, bugünkü kapanışı da görelim, eksi kapatırsa yarına kapılarını çalarım.

[IMG][/IMG]
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Cok fazla kurumsallar, cok durustler, borsada logonun ceyregi olmayacak sirketler nerelere geldiler,

Olumsuz ve temkinli konusmuslar, bende bu aciklamalardan sonra elimdeki logolarin yarisini satma karari aldim.

Muhendislik ve arge anlaminda cok iyi olabilirler ama isletme yonetimi malasef kotu.

Borsanin kurallari degisti, bunu idrak edemiyorlar daha.

Sayfa 327/335 İlkİlk ... 227277317325326327328329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •