Sayfa 52/335 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 409 - 416 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,069
    KAP: LOGO [ ] LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş. Payların Geri Alınmasına İlişkin Bildirim

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/695591 Payların Geri Alınmasına İlişkin BildirimÖzet Bilgi Şirketimizin Kendi Hisselerinin Geri Alınması Hakkında Yönetim Kurulu Kararı
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Geri Alım İşlemini Gerçekleştiren Ortaklık LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
    Geri Alım İşlemine Konu Ortaklık LOGO YAZILIM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Geri Alım İşleminin Niteliği Geri Alım Programı Çerçevesinde
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi 12.07.2018
    Varsa Geri Alım Programının Uygulanacağı Süre -
    Geri Alım İçin Ayrılan Fonun Toplam Tutarı (TL) 30.000.000

Ek Açıklamalar
    Şirketimiz Yönetim Kurulu kararıyla; Sermaye Piyasası Kurulu'nun 21.07.2016 ve 25.07.2016 tarihli duyurularına uygun olarak; Borsa İstanbul'da (BİST) oluşan pay değerimizin Şirketimiz faaliyetlerinin gerçek performansını yansıtmaması, borsada Şirketimiz paylarında sağlıklı fiyat oluşumuna uygun bir ortamın sağlanmasına katkıda bulunulması ve sonuç olarak başta küçük hissedarlarımız olmak üzere tüm hissedarlarımızın menfaatlerinin korunması amacıyla, BİST'de paylarımızın geri alımının yapılabilmesine,

Geri alıma konu edilecek azami pay sayısının daha önceki alımlar dahil ödenmiş sermayenin %10'unu aşmamasına ve azami fon tutarının ise 30.000.000-TL olarak belirlenmesine,

Alımlar için Şirketimizin İcra Kurulu Başkan Yardımcısı, CFO Gülnur Anlaş yetkilendirilmesine,

Geri Alım Programının, bu Yönetim Kurulu kararımız uyarınca uygulanmasına, bilahare yapılacak ilk genel kurulda Geri Alım Programının uygulanması hakkında bilgi verilmesine,

Bu kapsamda Pay Geri Alma Programıyla ilgili bu Yönetim Kurulu kararımızın Özel Durum Açıklaması olarak duyurulmasına,

SPK'nın 21.07.2016 ve 25.07.2016 tarihli duyuruları ve (II-22.1) sayılı Geri Alınan Paylar Tebliği uyarınca kamuyu aydınlatma yükümlülüklerini yerine getirmesine,

Oy birliği ile karar verilmiştir.

İşbu açıklamamızın İngilizce çevirisi ekte yer almakta olup, açıklama metinlerinde herhangi bir farklılık olması durumunda, Türkçe açıklama esas kabul edilecektir.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

2. Logo Yazılım
    Kapanış (TL) : 37.7 - Hedef Fiyat (TL) : 55.75 - Piyasa Deg.(TL) :
    943 - 3A Ort. İşl.Hac.(mn$) : 0.45 ?
    LOGO TI Equity- Öneri :AL Get.Pot.%: 47.87 Analist:
    [email protected]
    Logo Yazılım hisse geri alım programı başlattı
    Logo Yazılım, hisse fiyatını destelemek adına paylarının geri
    alımının gerçekleştirilmesine ve geri alım için ayrılacak fonun en
    fazla toplam 30 milyon TL olarak belirlenmesine karar verildiğini
    açıkladı. Açıklanan maksimum fon şirketin hakla açık piyasa değerinin
    %5'ine ve son 3 aylık ortalama günlük işlem hacminin 15 katına tekabül
    etmekte. Hafif olumlu.

Alıntı Originally Posted by The Stock Yazıyı Oku
    Son takas durumu..
    Her ne kadar siz daha önce yazdıysanız da şu tabloya göre pek bir tabana yayılma yok gibi..
    Tabandan kastınız halk ise ben Logo hakkında yazan çizende görmedim.
    Forumun sessiz kalması da bunu gösteriyor..
    Son düşüş Logo özelinde oldu demek komiklik olur.
    Olaylari bilmeden karismayin. hizliresim disardan acilmiyor ayrica.

Hissenin acikligi %16'dan %66'ya cikti birkac senede. Daha fazla arz mi ariyorsun? Adamin iskontolu verdigi JPMorgan gelip basiyor simdi sozde aldiklarini 2.5 sene sonra yari fiyatindan .

Logo'da dusus endekstenmis. 2.5 sene once arzdan alanlarin yari fiyatinda dolar bazli. Endeks 70 binden 120 bin olmustu bu arada.

Hep beraber göreceğiz geri alım ne kadar fayda sağlamış ,

Ya ne alımlar yapılıyor haftada 1000 veya 2000 lot, Şu an 45-50 aralığında olması gereken hisseye bak çay demle.
    Tayfanın akıllısı gemi dümeninden uzak durur.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Olaylari bilmeden karismayin. hizliresim disardan acilmiyor ayrica.

Hissenin acikligi %16'dan %66'ya cikti birkac senede. Daha fazla arz mi ariyorsun? Adamin iskontolu verdigi JPMorgan gelip basiyor simdi sozde aldiklarini 2.5 sene sonra yari fiyatindan .

Logo'da dusus endekstenmis. 2.5 sene once arzdan alanlarin yari fiyatinda dolar bazli. Endeks 70 binden 120 bin olmustu bu arada.
    Geçmiş yazılanları okudum.
    Önceki küstahlığınız aynen devam ediyor.
    Neymiş efendim 2 lira olan şirket şimdi 50 lira olmuş.
    Akıl var nizam var.
    Halka arz oranı %66'a çıkmışta görende ayakkabı boyacısında da Logo var zannedecek.
    Yerli yatırımcıda bile doğru dürüst hisse yok.
    Belli bir kar rakamına erişen şirket elbet yükselecekti.
    Onca kâra ve büyümeye rağmen 150 milyon liralık şirket mi kalacaktı?
    Görende 10-20 milyar piyasa değerine ulaştı zannedecek.
    Logo şu an 1 milyar lira piyasa değerine sahip bile değil...
    Son dönem bilançosu da gayet iyidi.
    Burada paraya para demediğin Logo hisselerinde tatava yapmayı bırak.

Dogruyu yazmak ne zaman kustahlik oldu? Ben bunlari yazdigimda hisse 17 dolardi oyun bitip millete gecirildigi zaman. Su anda aradan 3 sene gecti, 7 dolar. Sen nerden ciktin, ne ise yariyorsun bilemeyecegim sacma bir mantikla endeks de dusmus diyerek sanki endeks 2 katina giderken cok gitmisti de. Benim yazdigim gercekler ortada.

Nasdaq'i da sor acilmis mi? Pazarlarken 2018'de aciliyor diyorlardi. Olay bitti, kaymagini yiyen yedi. Geriye kalan posasi ile ugrasanlar.

8.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Dogruyu yazmak ne zaman kustahlik oldu? Ben bunlari yazdigimda hisse 17 dolardi oyun bitip millete gecirildigi zaman. Su anda aradan 3 sene gecti, 7 dolar. Sen nerden ciktin, ne ise yariyorsun bilemeyecegim sacma bir mantikla endeks de dusmus diyerek sanki endeks 2 katina giderken cok gitmisti de. Benim yazdigim gercekler ortada.

Nasdaq'i da sor acilmis mi? Pazarlarken 2018'de aciliyor diyorlardi. Olay bitti, kaymagini yiyen yedi. Geriye kalan posasi ile ugrasanlar.
    Sizce fiyat ne olmalı?

Sayfa 52/335 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •