Sayfa 68/335 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 537 - 544 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

Hisse piyasaya dagitildi 2 sene once hikayelerle. Bu sure icerisinde konsolidasyondan gecti. Konsolidasyondan cikinca kazandiracaktir tekrardan, ama hissenin (bu ve diger bilgisayar hisseleri) onunde ekonomik kriz nedeniyle bilisim harcamalarinin kesilmesi problelmi var. Ne zaman konsolidasyondan ciktigini bulan kazanir. Gerisi vakit ve para kaybetmeye devam eder.

2. Paylaşımlarınız için teşekkürler bu sayede kısa yoldan hisse hakkında bilgi sahibi oldum. Pazarlamacı fikirlerini dikkate almadım, buna rağmen temel olarak çok kötü görünmedi. Kar'ın arge vs gösterilmesi gerçek mi onu bilemedim. Yapılan yatırımlar içinde kullanılmış olabilir. Bunu daha detay lı incelemek gerekir. Temettü vermemesi kötüymüş, oysa ki yabancılar temettü verimi yüksek olan hisseleri severler. Geçmiş yılların karlarını bedelsiz arttırımı ile vermesini umuyorum. Hisseyi aldım ama uzun süre taşımayı düşünmüyorum. Kağıt ile nikah kıymayacağım yani, nedenlerimden biri tahtanın oldukça sığ olması, işlem gördüğü fiyattan hisse almak ve satmak neredeyse imkansız. Bir diğeri ise daha güzel beklentisi olan hisselerin varlığı. Teknik olarak gördüklerim ise şöyle, 28,50 uzun vadeli destek olarak görünüyor. Ülkede şartlar daha da kötüleşmez ise 30 TL nin altına artık sarkmayacak gibi gördüm. Bilançoyu inceledim. Hissenin ederi 40-45 TL civarında görünüyor. Yıl sonu için fiyat 50-55 civarında oluşabilir. Bu rakamları beklemeyi düşünmüyorum. Al-Sat bana daha uygun. Bu rakamlar benim kendi yaptığım çalışmalardan çıkardığım sonuçlar. Kimse bunlara göre işlem yapmasın. Çalıştığı kurumdan bilgi alsın lütfen. Bol kazançlar.

3. BackqRound hocadan izin alınarak paylaşılmıştır.......

4. Kampanya yapmışız

04/09/2018 13:15:39 BASIN BÜLTENİ-Logo fonksiyonel çözümlerinde %20 indirim

Türkiye’nin en büyük bağımsız yazılım kuruluşu ve kurumsal uygulama çözümleri alanında lider firmalardan Logo Yazılım, Yaz
    Kampanyası kapsamında İş Analitiği Çözümleri, Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi, İş Akış Yönetimi ürün gruplarında liste fiyatı üzerinden %20 indirim avantajı sağlıyor.
    30 Eylül 2018 tarihine kadar geçerli olacak kampanya, Logo Mind Insight, Logo Mind Budget, Logo Mind Navigator, Logo CRM, Logo j-HR, Logo Tiger HR, Logo Netsis HR, Logo Bordro+, Logo Netsis 3 Bordro, Logo Ocean, Logo Neon, Logo Mobile Sales ve Logo Flow çözümlerinde gerçekleştirilecek ilk alımlarda ve çözüm paketiyle birlikte aynı fatura içinde satın alınan modül, kullanıcı ve çalışan artırımı paketlerinde geçerli olacak.

5.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    5 liradan 30 liraya kadar olan cikisin bir bolumunde bulunmuştum.
    O zamanlar halka aciklik orani %30 larda idi yanilmiyorsam.

Simdi %65 gorunuyor.
    Gecen zamanda bi sekilde borsaya kote mi ettirildi fazla kisim ? Yoksa toptan satişla borsadaki lere mi verildi?
    Bilen varmi acaba durumu ?

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    mediterra elindeki borsaya kote olmayan hisselerin büyük bölümünü yabanci fonlara satti %5 hissesi kaldi.
    ayrica patronda biraz hissesini fonlara satti.
    bu yüzden halka acik oran yükseldi.

SM-G960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 30 altına sarkmaz diyenlere saygı duyuyorum ama benim düşüncem Kasım ayında ki seçimlerde trampet kafa rahip olayını bahane Edip Türkiye'ye yönelik farklı yaptırımlardan söz ederse dolar yukarı borsa aşağıya haliyle logo da ayak uydurur diye düşünüyorum ve bekliyorum lot sayısını artırmak için

7. Bilişim endeksi duseni kırmış bakalim logo dan nasil bir hareket gorcez takaslarda uzun sureden sonra ilkdefa gunu alimda kapatti

Preo_P2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Günaydın. Bilişimde yönün yukarı olacağı bir hafta olsun. Bol kazançlar diyorum.

Sayfa 68/335 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •