Sayfa 71/335 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 561 - 568 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. KAP'a haber düşmüş sebebi oymuş

***LOGO*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi

***LOGO*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi )

Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler LOGO

Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No:15.1 Sayılı Tebliği kapsamında EAS Solutions S.a.r.l tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.
    Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/709804

BIST

(28/09/2018 - 15:59:31)

Haftaya inşallah 40 TL lere doğru yolculuk başlar....

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

16 Agustostaki en dip noktasındaki kapanistan sonra yaklasik 1,5 aydır dipleri ve tepeleri yükselterek yukarı doğru gidiyor. Tahminim artık 30 TL ve altı hayal gibi. Düşeni de kırdı kıracak. 35 TL nin üzerine attığı anda yükseliş daha da hız kazanabilir ve 45 TL li seviyelere gelebilir... Zaten dip seviyelerine çok yakın yerlerde. Burdan alanlar da kazanacaktır, sabırlı olurlarsa. Karlilik ta iyi...

Geçen hafta EAS ye yapılan satışlarla birlikte geçen hafta yabancı payı artan şirketler arasında 4. Oldu logo. Şirkette bir kipirdamalar var, bir şeyler olacak. Bakalım bekleyip, sabredip göreceğiz neler olacağını????

6. Bence suyu bulandirmayalim yolcu sayısı arttıkça çıkış daha izdirapli oluyor bu hisse için 45 çok basit bir rakam bir şirket kar ediyor ise büyük bir firma geleceği olan bir firma ise faizin yüzde 25 olduğu ülkede ona yakın yada onun üzerinde getiri getirmeli bu hisse bir yılda 63 den geri geldi onun üzerine yüzde 25 yapsa kimse niye yaptı diyemez kaldiki dolar karşısında hissenin değer kaybini kapatayım dese 3 haneli rakamlara çıkmalı bakalım ne olacak mevlam ne eylerse güzel eyler 1 yıl aslandaydim 2 kere kara geçtim satmadim en son zararla sattım bu hissede 1 yıl kalacağım bakalım ne olacak hakkımızda hayırlısı

7. Logo yazilimin doviz acigi ne kadar ayrica bu bilancoyu nasil etkiler bilen biri cevaplarsa sevinirim

Ve hareket başlar....

Sayfa 71/335 İlkİlk ... 2161697071727381121171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •