Sayfa 73/335 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon
Arama sonucu : 2680 madde; 577 - 584 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

Alıntı Originally Posted by Çetin aydın Yazıyı Oku
    Papazı vermeyecegiz sanırım hisseler düştüğüne göre hakkımızda hayırlısı mevlam ne eylerse güzel eyler
    Papaz verilmeyecek de (simdi en azindan), dusus S&P'nin resesyondan bahsetmesi.

255K satacak EAS arkadasin belirttigi gibi.

2. arkadaş bir bakayım dedim bu kagıdın durumuna....25 mil sermaye 32 tl fiyat 800 milyon piyasa değeriii kar ne 50 milyon gibi....valla bu kagıt niye alınır ki dedim açıkçası...size bol kazançlar dilerim yine de

Şirket en son 12 temmuzda geri alım programı açıklamış azami 30 milyon TL. O tarihten bu yana hisse 29 TL lere kadar inmiş. Şimdi de EAS satacağım diyor, belki şimdi de tam tersi olur yükselir kimbilir. Ben olsam yükseltip öyle satarım, zaten hemen satacak halleri yok. Bence yükseltip belli bir seviyeden sonra satış başlar, en azından beklentim bu yönde...

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by iberata Yazıyı Oku
    arkadaş bir bakayım dedim bu kagıdın durumuna....25 mil sermaye 32 tl fiyat 800 milyon piyasa değeriii kar ne 50 milyon gibi....valla bu kagıt niye alınır ki dedim açıkçası...size bol kazançlar dilerim yine de
    Neden alınmaz sn. İberata???

5. pahalı....yoksa her kağıt alınabilir...bütün mesele fiyatta

6. İberata doğru diyor yarın hep beraber satalım adam konunun uzmanı sonuçta 50 55 60 dan alanlar yandı desene hisse çok pahalı oldugundan 20 ye kadar düşer bu gidişte eyvallah yandık yarın hemen satalım

Alıntı Originally Posted by Çetin aydın Yazıyı Oku
    İberata doğru diyor yarın hep beraber satalım adam konunun uzmanı sonuçta 50 55 60 dan alanlar yandı desene hisse çok pahalı oldugundan 20 ye kadar düşer bu gidişte eyvallah yandık yarın hemen satalım
    Çetin Bey, İberata nin yazdıklarına göre mı satacagiz hisseleri yarın? Ciddi mi yazdiniz şaka mı yaptınız tam anlayamadım kusuruma bakmayın. Bistte ne kağıtlar var milyonlar zarar ediyor ama kağıt yükseliyor. Ya da piyasa değerinden fazla kar açıklıyor düşüyor...

8. Tabiki şaka yaptım boş konuşmuş oyuzden öyle yazdım hisseyi de şirketinde ne olduğu ortada bu hisseyi satıp ne alacaksın en fazla 2 yıl içinde 3 haneli rakamları gireceğine inancım olduğum bir hissede Ahmet'i mehmedi dinlermiyim geçen 29 lardan almadığına pişman oldum inşallah güzel bir yerden ortalama düşürecek ve beklemeye devam

Sayfa 73/335 İlkİlk ... 2363717273747583123173 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •