Sayfa 76/335 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 2679 madde; 601 - 608 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

Alıntı Originally Posted by Çetin aydın Yazıyı Oku
    Daha durun tekrar 37 yapıp geri getirebilirler sırf AA bak gene 30 li rakamlara geri dönecek hissiyatı uyandırmak için satarsin çıkar arkaşından bakarsın satmazsin geri gelir gene bakarsın oyuzden hedefe saklanmak ve beklemek gerek
    Ne yaparsa yapsınlar beklemeye devam. Elbet bir gün çıkacağını düşünüyorum. Zaten bu satış haberi, günlük hacmin artması, bilanconun yaklaşması bir şeylerin habercisidir umarım. Hedefe kilitlendi bekliyoruz beklemeye devam edeceğiz

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Seans kapanmadan altın vuruşu yaptı ve golü attı. Yarın umarım bir tavan çeker 40 TL olur. Tavan olmasa da yarının hareketli geçeceğini düşünüyorum. Kemerleri şimdiden bağlayın, koltukları dik konuma getirin....

3. Bakmamistim yazını okuyunca baktım akşama doğru güzel haraket yapmış evet bugün haraketi olabilir

4. Hayaller ve gerçekler)

Başladığımız yere döndük yine(

6. Mmgg çok takılma bu haraketlere eğer ülkeye ciddi anlamda para girmezse hisselerin genelinde ciddi bir artış olmayacak ama pozitif ayrılacak hisseler olacaktır inşallah biz doğru ata binmisizdir ben önümdeki yılı yoksaydim faiz haram olmadığını düşünenler faizde garanti getiriye parasını yatırdı benim o sansim da yok logaya yatirdik parayı inşallah doğru trene binmisizdir önümüzdeki yıldan sonra piyasalar da başka dalgalanmalar olmazsa güzel işler yapar bir çok hisse logoda bence onlardan biri

7. Aslan satıp logoya girdim. Umarım güzel bir kâr açıklar.

Moto E (4) cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. İnşaat sektörü bu kadar durgun iken bir yabancı şirket aslan çimentonun yüzde 40 ni alıyorsa o hissede birşeyler olacak demektir mantıken belki de kanal İstanbul da pay alacak kendine ben bir yıl bekledim zararına sattım logoya geçtim bunda da zarardayim bunu aldığım zaman. Da aslani 29 dan alabilirdim tercihimiz logodan yana oldu hakkımızda hayırlısı olsun nasibin varsa gelir hitten Yemen'den nasibin yoksa ne gelir elden 1 yıl bekledim armada da sattım hisse 2 kat yaptı aslanda 1 yıl bekledim zararına sattım logaya geçtim aslan şimdi 2 kat yapar demek ki bir yıl yeterli değil 2 yıl beklemem gerekiyor hisselerde

Sayfa 76/335 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •