Sayfa 80/335 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 633 - 640 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Açıkçası ben sabredip bekleyeceğim hissenin yaptığı kar hoşuma gitti yaptığı istiraklerde

2. Bölümlere Göre Raporlama 2018/9 Aylık
    (M: milyon TL)

LOGO Türkiye:
    Hasılat: 141.8 M
    Net Kar: 52.7 M

TOTALSOFT Romanya:
    Hasılat: 75.4 M
    Net Kar: - 0.3 M

INFOSOFT Hindistan (%50 ortaklık payına düşen):
    Gelirler: 0.5 M
    Net Kar: - 2.0 M

3. Romanya ile Hindistan da kar yazmaya başlayınca çok iyi bir hisse haline dönüşecek Türkiye'de ilk kurulduğunda dusurumu neyse Romanya ve Hindistan da aynı gün gelecek inşallah Türkiye'de ki gibi büyüyecek

Kardesim onlar hep mallar piyasaya bosaltilsin diye alindi hissenin acikligi %65'e cikarilirken.
    Hindistanda kim ne isi yapacak, adamlarin her tarafi yazilim. 3 kurusa 3 hafta calisiyorlar.
    Yeter sabah aksam hisseyi parlatman.

Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    Şirket, Türkiye'de talebin özellikle Ekim ayında yavaşlaması nedeni ile Türkiye operasyonları için yılsonu hedeflerinde aşağı yönlü risk görmektedir.

..Türkiye operasyonlarındaki yavaşlama göstergelerini olumsuz olarak değerlendiriyoruz. Romanya'nın artan katkısının, Türkiye operasyonlarındaki öngörülen yavaşlamayı telafi etmek için yeterli olmayabileceğini ve şirketin 2018 yılı hedeflerinin altında kalabileceğini öngörüyoruz.
    3 ay once yazdik krizde ilk kisilan yazilim harcamalaridir diye. Is Yatirim soylerse simdi belki akliniza gelir. Daha baslamadi bile. 2019 zor olacak.

6. Kardeşim bekleyip göreceğiz önümüzdeki yıl borsada çoğu hisse sıkıntı yaşayacak inşallah logo yasamaz hissenin benim parlatmama ihtiyacı yok yaptığı iş belli ettiği kar belli yapmak istedikleri belli bana güven veriyor sana vermiyorsa ya bu hissede payin yok yada çok yukarılarda aldın hisse buralara kadar düştü diye güvenin kalmadı.bu hisseyi 3 yıl önce 24 den aldım hisse 16 kusure düştü sonra geldiği yerleri herkes biliyor şimdide 36 dan aldım şuan 30 belki 25 yada 20 düşecek ama geleceği göremiyorum bakmışsın 50 olmuş benim için güzel şirket kimsede benim düşüncelerimle iş yapacağını sanmıyorum kaldiki senin gibi umutsuz baksam bu hisseye zararda olduğum sürede kafaya takarım bu şekil düşününce hedefleri biraz uzun tutunca kafa rahat oluyor öneririm

Siraya gir sen de, Numara al. Yuzlercesi gecti boyle "bulunmaz hint Kumasi" diye parlatanlardan hisse 50'ye geldiginde.

Acayip acayip mantik yurutmeden once bir geriye dogru oku. Yazacagimizi 2 sene once Nasdaq, Hindistan, Romanya gak guk ayaklarina millete gecirilirken yazdik. Durumu ortada. Zararmis.. Bu hisse bana yuzde olarak en fazla kazandiran hisselerden biri. Ama bu ne mal oldugunu degistirmez. Ulkenin gectigi surec de ortada.

8. Kardeşim Allah gönlüne göre versin ben hissedeyim bir yıl bekleyeyim senin dediğin gibi ******** bir hisse ise bir yıl sonra bir karar veririm tenkinlerin için teşekkür

Sayfa 80/335 İlkİlk ... 3070787980818290130180 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •