Sayfa 83/335 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 2679 madde; 657 - 664 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

Sirketi begenmem sart degil kazanmam icin. Futbol fanatikligi yapmiyoruz burada, para kazaniyoruz. Ben ongorumu simdi yapmadim, tam 2 sene once sizin gibi herkes ne mal oldugunu bilmeden doldugunda yapmistim. Durumu da ortada. Numara al, siraya gec dedim sana. Cunku bu "Bulunmaz hint Kumasi" kervaninda 176 kisi gecti once. 177. numarayi alabilirsin.

Sana mi soracagiz alip almayacagimizi, 1 ay once uye olmussun, halka arzinda vardim bunun ben. Ayrica bende butun tech hisseleri var. Artira azalta giderim yillardir. Benim sektorum. Bir gercek varsa da yuzde olarak en fazla kazandigim ve en sevmedigim hisse budur. Okumak istemiyorsan okuma.

2018'de Nasdaq'a aciliyordu 2016'da mallari millete gecirip acikligini %5'ten %65'e cikarmadan once. Sor bakalim acilmislar mi?

Reel enflasyonun %70'lerde oldugu ulkede 3 yil sonra 100 milyon kar yapsa ne ise yariyormus? 2019 iyi olmayacak bu hissenin karliliginda, bu kesin.

2. İnşallah 2019 karlılığı düşmez sende buradan kusura bakmayın boş konusmusum dersin Real faizin yüzde 70 olduğunu düşünüyorsun hisse boktan diyorsun sahibi yaramaz diyorsun önümüzdeki sene karı düşecek diyorsun ama hisse alıyorsun ve sanami soracağım diyorsun tabiki sormayacaksin ama ağzından çıkanla yaptığında birbirini tutacak

Yahu sen yazdigimizi anlamiyor musun? Bende bu hisseler hep var. Artiriyorum azaltiyorum. Kari gorunce basiyorum yani. Sattigimin yari fiyatina koydurdu yerine kagit. Kari gordum mu de basarim tekrar. Olumlu dusunmuyorum ben 2019 icin hicbir yazilim sirketinde.

4. Peki dediğin gibi olsun ben bu hissenin diğer hisselerden pozitif ayrılacağını düşünüyorum

Logonun maşallahı var devamlı düşüş artık 20 leri gördük sırada 10 lu rakamlar var , hiç bir yerden tepki vermiyor . soktuğunu çıkarmak için beklesen dert beklemesen her gün daha da sıkıntı artıyor, 2019 yılı zaten berbat bir yıl olacak, buradan malı alan adam 40 dan bayıla bayıla basar kaçar gider , fazla hayal kurmaya gerek yok.
    Tayfanın akıllısı gemi dümeninden uzak durur.

6. 40 dan yada 45 den verilebilir çünkü alınacak hisseler var Aliştan başka hisselerden kar edileceği için bu hisse 40 lira 50 lira arası vermek mantıklı olabilir

Pis bir kagit. Pis. Nasdaq gak guk diye hikaye yazip millete gecirdikleri 1/3 fiyatinda simdi. Ne "Bulunmaz Hint Kumascilar" geldi gecti burdan. Hepsi arazi. 177. de geldi madem.. belki 200. tutturur dogru.

Yanliz su mlyon lotlari vermek icin de asagi cekilmis olma ihtimali var.

Ne oldu hemen tuydunuz mu "Bulunmaz Hint Kumasci"lar? Muahahahaha. 177. no ile olmaz. Belki 200. hint kumascisi tutturur.

Sayfa 83/335 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •