Sayfa 265/335 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315 ... SonSon
Arama sonucu : 2679 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Zaten bedelsiz onaylanır ben o taraftan ekstra hareket yapmasını mantıklı bulmuyorum,bu kağıt bedelsize sıfır tepki ile gidiyor bundan sonra düştüğü yerden ne yapacak ona bakarız

2. Spk bülteninde göremedim logo yu sanırsam haftaya kaldı belki böyle daha ii olur

M2007J3SG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bedelsizin onaylanmamasi gibi bi durum.kesinlikle soz konusu degil bu haftada gelmedi artik haftaya kesin gelir zira yaklasik 1 ayda sonuc cikiyor bugunle tam.bir ay olmusti bazen ara bultende cikartiyor spk belli olmaz bakarsiniz patadanak onay verir

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İyice tadını kaçırdın logo sanki bedelsiz fiyatlamis gibi su geldiğin yere bak

5. Evet, 5 ay once oyak yatirim 125 tl hedef fiyt vermis ve patron hissesine sahip cikmisti, o gun 155 ten tavan olmustu. Simdi bakiyoruz adim adim oraya dogru gidiyoruz. Bedelsizler, harika bilancolar, 187 den verilen hedef fiyaar, 155 lerden yapilan geri alimlar, hepsi hikaye oldu.

Guvenip alan uzun vadeli dusunen kucuk yatirimcinin elinde patladi.

Yazik gercekten. Beklentiler olmasaydi 120 ler bile iyi fiyat olacakti, demekki oyak yatirim hakliymis.

6.  Alıntı Originally Posted by lipsoss Yazıyı Oku
    evet, 5 ay once oyak yatirim 125 tl hedef fiyt vermis ve patron hissesine sahip cikmisti, o gun 155 ten tavan olmustu. Simdi bakiyoruz adim adim oraya dogru gidiyoruz. Bedelsizler, harika bilancolar, 187 den verilen hedef fiyaar, 155 lerden yapilan geri alimlar, hepsi hikaye oldu.

Guvenip alan uzun vadeli dusunen kucuk yatirimcinin elinde patladi.

Yazik gercekten. Beklentiler olmasaydi 120 ler bile iyi fiyat olacakti, demekki oyak yatirim hakliymis.
    ya tamamda bunların üstüne bedelsiz haberi geldi . Karlılıkta çok güzel artış oldu. Oyak yatırım şimdi baksın bakalım halen aynı hedefi verir mi.

7. Yatırım şirketlerinin hedef fiyatlarına göre bir hisseyi alan zaten safın tekidir,tüm yatırım şirketlerinin hedef fiyatları tamamen manipüle etme amacıyla açıklanır

8. Benzer şeyleri söylüyoruz ancak temelinde güzel karlılığı olan bedelsiz büyüme veren sektöründe lider şirket, beklentimiz daha iyi yerlerde olmasıydı ama herkesin hesabı farklı uzun vadeli güzel beklentimi koyuyorum

Sayfa 265/335 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •