Sayfa 277/335 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Bu hareketleri yapanların ceza alması lazım

2. Kâğıtta hisse değişimi yaşanıyor. Son 3 günde yatırım finansmanın sattığı mal 1milyon lotu buldu.

3. Artık bir hareket etmesi lazım. Teknoloji portföyümde en kötü performans gösteren hisse. Aslında sektörün en büyük oyuncusu ama malın çoğunluğu yabancıda olunca böyle oluyor. Onlar gelmeden hareket etmeyecek sanırım. Beklemeye devam

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Gözbebeğim uykudan uyansın artık, ha gayret, yeter süründürdüğün !

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. Logo da güçlü bilanco beklentisi mevcut.(Ortalama 57 milyon net kar)

Teknik olarak TL önemli fibo değerleri ve dolar bazlı görünümü aşagıdaki gibidir..

4.56$ önemli direnci.Üstünde hareketlerinin hızlanacağını düşünüyorum.4.56$ üzerinde hisse ilk hedef 2016 zirvesi 5.10$ seviyesi mevcut.

Dolar bazlı haftalıkta büyük resimde 5.10$ direnci uzerinde fincan kulp çalışmış olacaktır.5.10$ seviyesinin üstünde logo uzun vade beklentim 9$ seviyeleri..

Herkese hayırlı kazançlar..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

6. Kapanisi dolar bazlı önemli direnci 4.56$ seviyesinde yapmış Tahtaci Bey..

Takibe devam..

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

7. LOGO'yu takip ediyorum. Hatta elimde vardı satmıştım 37'den. FK yüksekti o zaman. Son bilanço ile bir tık geldi FK aşağı ama şöyle rahat rahat gireyim diyeceğim seviyeler değil halen. Fakat son 2 çeyrek kâr büyümesi gayet iyi. Bunu devam ettirecekse bu FK da iyi olabilir ama için pır pır eder bilanço beklerken
    Amatör bir yatırımcıyım, yatırım tavisyesi değildir. Kendi analizlerimi sizinle paylaşıyorum, siz de sorgulamadan kabul etmeyin lütfen.

8. Usd grafiginde ressam hacimli kirdigi 4.56$ önemli direncini bugun 4.56$ seviyesinde kapanisla test ettirmiş gözüküyor..

Endeks müsade ederse teknik olarak yol açık..

Kisa vade bakanlar için 4.56$ alti 2 gün kapanis stop olunabilir düşüncesindeyim..

Sayfa 277/335 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •