Sayfa 333/335 İlkİlk ... 233283323331332333334335 SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Koç Sistem'in Rekabet Kurumu onayı neden gecikti acaba, bir gelseydi belki biraz toparlanırdı yahu.
    Lo Goooooo....
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Kaçanın anası ağlamaz filmini koydular gösterime. Herkes kan revan içinde.
    Böyle karektersiz bir hisse ile 2. kez karşılaşıyorum ömrümde.
    1'incisi hangisi sayın maharaj özel değilse öğrenebilir miyim ,karaktersiz olanları bilelim de ona göre adım atalım.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

3. Bu kadar anormal düşmesi, sahsi düşüncem mal devri, elimde bir veri yok. Sadece sahsi dusuncem
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. En spek hisselerde bile boyle dusus yasanmadi, piyasa degeri dolar bazinda 3 seneki onceki fiyatinin yarisinda,

Sirket sahip cikmadi, olan biteni seyretti, logoya guvenen sabirli yatirimcilarin hepsi bir bir terketti.

Dogru soylemissiniz Logo bitmis.

5.  Alıntı Originally Posted by lipsoss Yazıyı Oku
    En spek hisselerde bile boyle dusus yasanmadi, piyasa degeri dolar bazinda 3 seneki onceki fiyatinin yarisinda,

Sirket sahip cikmadi, olan biteni seyretti, logoya guvenen sabirli yatirimcilarin hepsi bir bir terketti.

Dogru soylemissiniz Logo bitmis.
    Belki bilerek sahip çıkmıyorlar yatırımcı olarak alanların malını sattirip iyice biktirmak olabilir niyetleri ytd.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

Buradan da TOKAT geldi.

Enflasyon muhasebesinden önce çekip vermişler taktakcımız malı.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

7. bu bilanço ile hisse 5 gün taban yapması lazım. nasıl bir bilançodur anlamadım. ARGE ye geçen yıl 350 milyon bu yıl 930 milyon harcamış.ayıp be. 140 milyon kar edeceksin 6 katını argeye harcayacaksın. at hırsızları Allah belanızı versin.satıp çıkacam ardyz alacam.sahibi adam gibi adam en azından. bir de yönetim giderlerine bakar mısın. resmen talan etmişler şirketi
    son 20 günde yatırım fonları ile deutsche 3 milyon lot mal çakmışlar. belli ki bilançoyu öğrenmişler

8. Bilanço bilgisi önceden birileri tarafından elde edilmiş gibi duruyor.
    Sevmeyene karınca yük, sevene filler karınca.
    Dağı bile taşır insan, aşık olup inanınca.

Sayfa 333/335 İlkİlk ... 233283323331332333334335 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •