Sayfa 273/335 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon
Arama sonucu : 2674 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Son bilançosuna bakan zaten bedelsiz falan olmasa da bu fiyatalardan alıcı olur, üstüne bölünmenin pozitif algısı ile bu fiyatlarda dolaşması enteresan geliyor
    Dediğinize katılıyorum, son bilanço bariz bir yukarı yönlü değişimi işaret ediyor gibiydi, 1-2 bilanço dönemi daha bu yönde devam ederse yabancının algısının tekrar olumluya dönmesi sürpriz olmayacak. O günlere hangi rakamlarda gireriz soru işareti o nokta da YTD

2.  Alıntı Originally Posted by xyz Yazıyı Oku
    144,70 altında niyeti fena bozabilir okuyorum. Sürücüsü pert edecek elinden gelse. Senin grafik ne diyor sn Bawer
    144,70 yarın itibari ile 145,40 civarına denk geliyor. kapaniş fiyatina gore 20tl lik marj yapacak gibi aşağı veya yukarı. Üstte 151 üstü alıcılar güç kazanır ve alımlar hızlanır ibre yukarı döner. 145,40 altında alıcılar isteksiz satıcılar devrede olur piston aşağı döner. 145-151 arası nötr -heyecan olmaz. Rakamlar günlük kapanışı ifade eder. Fikrimce yarın karar verilecek. Benim önümdeki grafik öyle diyor en azından. . Ayrıca yarın endeks volatil olabilir. Bakalım. Merakla izliyorum. Saygılar .

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bedelsiz sermaye artırımına SPK onay vereli bir hafta oldu...
    Beceriksiz herifler bir kağıdı 150 TL üzerinde tutup da bölemediler.. Güya,logo teknoloji - yazılım şirketi...Sizinle iş yapan,size iş yaptıran insanlara kimbilir ne izdiraplar çektiriyorsunuzdur..
    Len ,siz daha bir bedelsiz sermaye artırımı işini bile doğru düzgün yapamıyorsunuz..
    Beceriksizler Süreci uzadikca hisse fiyatı da geri geri 142 TL ye indi..
    Lânet olsun deyip 143 TL den çıkmak zorunda kaldım bugün...
    Umarım, Beklenti bitti diye hisse fiyatı daha aşağı inmez ve kalan ortaklarin kazancı kazanlar dolusu olur..
    Kağıtta kalanların bahtı açık olsun....
    Saygılar..

4. Patron bide diyorduki, amazon ornegini verirken.

Amazonu bugunlere getiren sabirla bekliyen yatirimcilaridir,

Allah askina patronbey siz yatirimcilarinizda sabirmi biraktiniz, tahtayi acgozlulere emanet ettiniz.

5. Şimdi logo pazartesi 150 den mi bölünecek yoksa ağırlık ortalamasından mı...160 olsaydı kolay olurdu 40 TL ama olmadı kısmet artık...

6. Sali gunu bolunecek 160 olabilir
     Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    Şimdi logo pazartesi 150 den mi bölünecek yoksa ağırlık ortalamasından mı...160 olsaydı kolay olurdu 40 TL ama olmadı kısmet artık...
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kolki Yazıyı Oku
    Sali gunu bolunecek 160 olabilir

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ptesi bölünmüş olarak işleme açılacak, Çarşamba günü yeni senetler hesaplara geçecek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Hayırlı olsun inşallah bolunmemiz,gönülden bağlı olduğumuz başarılı büyüyen bir şirket, bence bölünme haberini hakkıyla karşılamadı, bolundukten sonra iştahlı olmasa da çok dökülmemesi gerek ederi buralardi zaten bakalım zaman ne gösterecek

Sayfa 273/335 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •