Sayfa 239/335 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Biraz erken oldu sanki buralardan soktular milleti tahtacinin kafasinda ne var acaba
     Alıntı Originally Posted by kagula27 Yazıyı Oku
    Şahsi fikrim silkeleme.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by kolki Yazıyı Oku
    Biraz erken oldu sanki buralardan soktular milleti tahtacinin kafasinda ne var acaba

Kimbilir.Biz şirkete yatırım yaptık.

3. Silme dökmemi toplamamı göreceğiz
    Bence dün rsı 69.5 yetersiz kaldı
    Takıldı

4. oyuncu milletin eline vermek istese gap i kapatirdi coktan diye dusunuyorum

5. takaslar biraz dagınık ve tahtayapıcılar strese girdikçe birbirlerini düdükleme peşinde oldukları için %300 bedelsizi heba edecekler gibi bir his var içimdi umarım yanıltırlar beni güçlü bir tahtacı ipin ucundan tutarsa belki
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

6. Dunku kapanis hic iyi degildi, cok fazla kisi bedelsiz haberiyle hisseye giris yapti, bu seviyelerden maliyetlendiler, tahta yapici bu sebeple hissenin yurumesine izin vermiyecek tahminimce, sapir sapir dokulecek millet, dun alanlarin buyuk kismi en az %10 luk tokat yiyecek gibi.

Buda nedemek oluyor, %5 e kadr eksi bekliyorum, sonra yataya baglar, yani erken bastirdilar hisseyi ne yapalim.

Bundan dolayi bolunme 200 civarlarinda olur, bolundukten sonra belli sure yine hareket devam eder. Uzuncular icin hic sorun yok. Kisada kimseyi mutlu etmez hatta bugun nasil uzecekler gorecegiz.

Cok erken bozdular.

7.  Alıntı Originally Posted by lipsoss Yazıyı Oku
    Dunku kapanis hic iyi degildi, cok fazla kisi bedelsiz haberiyle hisseye giris yapti, bu seviyelerden maliyetlendiler, tahta yapici bu sebeple hissenin yurumesine izin vermiyecek tahminimce, sapir sapir dokulecek millet, dun alanlarin buyuk kismi en az %10 luk tokat yiyecek gibi.

Buda nedemek oluyor, %5 e kadr eksi bekliyorum, sonra yataya baglar, yani erken bastirdilar hisseyi ne yapalim.

Bundan dolayi bolunme 200 civarlarinda olur, bolundukten sonra belli sure yine hareket devam eder. Uzuncular icin hic sorun yok. Kisada kimseyi mutlu etmez hatta bugun nasil uzecekler gorecegiz.

Cok erken bozdular.
    Sayın lipsoss alanı satanı tahtayı yorumlamak yorucu olabilir, yabancı sert yukarı görünce acımadı gönderdi lotlari,tavan tavanci tayfa da testere hareketlerde dökülüyor ama çok da takılmamak lazım

8. güzelim bedelsizi mundar ettiler ve digerlerine umarım örnek olmaz bu logo tahtacıları tahtada bir güvensizlik var bu da dagınık portföyden kaynaklı gibi hayırlısı bakalım daha bölünme gününe var
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 239/335 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •