Sayfa 247/335 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Bgc derdin ne anladık satacan da yeter da nefes alsın tahta az

2. 3 hafta önce aynısını ismen de yapmıştı hisse topluyamadı kendini..145 lere gidiyoruz

3. Benim tahminim Logo Mart ayı bazında başka hisselerden olumlu ayrıştığından, istemeselerde pozisyon kapatmak zorunda kalan yatırım fonları yüzünden bugünkü düşüş gerçekleşti. Diğer pozisyonlardaki zararı azaltmak adına... Tabii bugün yaptıkları satışın devamı gelecek mi oda önemli. Ytd.

4. Devam eder mi bilmem dolaşımdaki hissenin yüzde 1 ine yakın malı çıktı bugün,logo tahtasında çok olmayan işlerdi ben alım fırsatı olarak gördüm bugün ekstra alımlar yaptım

5. eregl den gelen temettu ler ile uzun vade 250 lot alındı hayırlısıyla bekleyelim bakalım. porföyün % 5 i logo olarak planladım.

6. Yüzde 300 bedelsiz verip 3 kuruş para kazandirmadan boluneceksin oylemi. Yookk yaaaa. Kargalar güler beeee. Kimi kandiriyorsunuz.

7. Endeksten pozitif ayrismisti, cuma gunu hepsini verdi, dengeyi kurdu.

Vatandasta guvenmiyor logoya, bu cahil yatirimcilarin halbuki en cok sevdigi seydir bedelsiz ve temettu ama burda calismadi.

Pahali geliyo olabilir tabi bunlar alismis kurusluk coinlere parayi oraya akitiyorlar,

8. Millet borsayı bırakıp coin lere yoneliyor
    Devasa oranlar var bu isin sonu nereye varacak
     Alıntı Originally Posted by lipsoss Yazıyı Oku
    Endeksten pozitif ayrismisti, cuma gunu hepsini verdi, dengeyi kurdu.

Vatandasta guvenmiyor logoya, bu cahil yatirimcilarin halbuki en cok sevdigi seydir bedelsiz ve temettu ama burda calismadi.

Pahali geliyo olabilir tabi bunlar alismis kurusluk coinlere parayi oraya akitiyorlar,
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 247/335 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •