Sayfa 262/335 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. su akar yolunu bulur. şirket iyi kar ediyor ve gelirlerin yarıdan fazlası süreklilik arzeden garanti gelirler. e oyleyse sorun ne ? çeşme akıyor kova doluyor,kova doldukça daha büyüğünü koyuyorlar gene doluyor. kovada delik kaçak yokk. parasını bankaya koymuş gibi düşünebilenler için hiçmi hiç sıkıntı yok. hemde çok büyük ihtimalle buradaki oranı hiç bir banka vermez.

2. Bolunme ne zaman olur acaba

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Araya bayram girmese muhtemelen önceki perşembe spk bülteninde bedelsiz onayı görecektik, bülten yayınlanmadığından bedelsiz onayı bu perşembeye kaldı. Onay geldikten 1 hafta sonra da bölünmesini bekliyorum. Ayrıca bedelsiz kararı açıklandıktan itibaren aracı kurum dağılımında ilk 5 alıcı maliyetler şöyle yfas:166,22 bgc partners: 160,12 garanti: 154,54 merrill 165,50 ata: 162,07. Maliyetleri gördükten sonra 1 ay içinde en az 170 üstünü görmesini beklerim. Kendi çıkarımlarımdır yatırım tavsiyesi içermez.

Ayrıca 64,500 lot 155,70’ten Murat Erkurt’a satıldı. Bu maliyetten bu kadar lot alındığına göre borsa çökmediği müddetçe bu fiyatın altını göreceğimizi düşünmüyorum.

4. Tesekkur ederim
     Alıntı Originally Posted by ucanbocuk Yazıyı Oku
    Araya bayram girmese muhtemelen önceki perşembe spk bülteninde bedelsiz onayı görecektik, bülten yayınlanmadığından bedelsiz onayı bu perşembeye kaldı. Onay geldikten 1 hafta sonra da bölünmesini bekliyorum. Ayrıca bedelsiz kararı açıklandıktan itibaren aracı kurum dağılımında ilk 5 alıcı maliyetler şöyle yfas:166,22 bgc partners: 160,12 garanti: 154,54 merrill 165,50 ata: 162,07. Maliyetleri gördükten sonra 1 ay içinde en az 170 üstünü görmesini beklerim. Kendi çıkarımlarımdır yatırım tavsiyesi içermez.

Ayrıca 64,500 lot 155,70�ten Murat Erkurt�a satıldı. Bu maliyetten bu kadar lot alındığına göre borsa çökmediği müddetçe bu fiyatın altını göreceğimizi düşünmüyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by ucanbocuk Yazıyı Oku
    Araya bayram girmese muhtemelen önceki perşembe spk bülteninde bedelsiz onayı görecektik, bülten yayınlanmadığından bedelsiz onayı bu perşembeye kaldı. Onay geldikten 1 hafta sonra da bölünmesini bekliyorum. Ayrıca bedelsiz kararı açıklandıktan itibaren aracı kurum dağılımında ilk 5 alıcı maliyetler şöyle yfas:166,22 bgc partners: 160,12 garanti: 154,54 merrill 165,50 ata: 162,07. Maliyetleri gördükten sonra 1 ay içinde en az 170 üstünü görmesini beklerim. Kendi çıkarımlarımdır yatırım tavsiyesi içermez.

Ayrıca 64,500 lot 155,70�ten Murat Erkurt�a satıldı. Bu maliyetten bu kadar lot alındığına göre borsa çökmediği müddetçe bu fiyatın altını göreceğimizi düşünmüyorum.
    Tesekkurler tavanda bekleyemeyen adam

6. Adam yönetim kurulu üyesi yada yönetici tam bilmiyorum. 10 milyon parasına dolar almamis coin almamış bankaya yatirmamis. Hisseye guvenmis.icerde biri bunu yapıyorsa bende diğer bilgilerle üstüste koyup ölçtüm bictim. Sonunda kendi adima portföyümun yüzde 20 sini logoladim. Herkesde kendi hesabini yapsin. Bana bakmasin

7. Buralarda olursa geri alimlar devam eder. Yil sonuna dogru ayni fiyatlarda olurmuyuz ki ? ( yani bolunmus haliyle soruyorum)

Birde hindistandan iyi haberler gelirmiki?

8. Bir sene beklicem kendi adima cephaneyi buna gore ayarladim beklentim en az bu fiyatlar
     Alıntı Originally Posted by lipsoss Yazıyı Oku
    Buralarda olursa geri alimlar devam eder. Yil sonuna dogru ayni fiyatlarda olurmuyuz ki ? ( yani bolunmus haliyle soruyorum)

Birde hindistandan iyi haberler gelirmiki?

Sayfa 262/335 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •