Sayfa 315/335 İlkİlk ... 215265305313314315316317325 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Hindistan'in mevcut nüfusu, yıllık %0,9 büyüme oranıyla 1.437.200.650'dir
    Yani Dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip. Çin 2. sırada artık

Logo, Hindistan da ülkenin gelecek vadeden 20 ERP çözüm sağlayıcı şirketi sıralamasına girmeyi başarmış

Logo, Türkiye den 18 kat daha büyük bir pazarda agrasif büyüme yolunda hızla ilerliyor bu çok önemli!

Logo, Hindistan ile birlikte Romanya, Almanya, Lüksemburg, Yunanistan ve Güney Afrika yazılım satan bir şirket
    Yani ülkemizden global bir yazılım şirketi olma yolunda hızla ilerliyor!

Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Logo Yazılım Hindistan da İlk Faaliyetin Gerçekleşmesi

Logo Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Tuğrul Tekbulut X platformu üzerinde yaptığı paylaşımla Hindistan da ilk e fatura müşterilerinin ilk e faturasını yayınladığını duyurdu. Dünyanın en büyük nüfuslu ülkesi olan Hindistan da faaliyet göstermeye başlayan şirket Ocak 2023 te 90 kullanıcıya hizmet verirken Eylül 2023 itibarıyla 7.336 kullanıcıya hizmet vermektedir. 2023/9 finansalları eşliğinde yurtdışı satışlar konsolide satışların %32 sini oluşturmaktadır.

Kaynak: Yapı Kredi Yatırım

https://teknoseyir.com/durum/1702338

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Koç grubu ile yapılan bu girişim sektörü etkileyecek kadar büyük olmalı ki rekabet Kurulundan izin alma gerekliliği doğmuş.
    Bazı şeyleri fiyatlamaya başlama zamanı geldi sanırım, bilanço da sağlam gelirse olacak bir şeyler, iyi bir hafta olması dileğiyle.
    Çok büyük bir iş bu. Piyasa buna henüz uyanmadı, artı tahtadaki abi gün içinde yukarı aşağı sert hareketler yaparak tahtayı baskılayıp mal alma derdinde

Lakin buralar mal satmak şöyle dursun herkes alma derdine düşecek. 200 lere çekerse istediğini alabilir belki.

3. Çıkışlar da inişler de çok ani ve de sert oluyor, onun için mal alıp izlememek en iyisi, tahtacı ne yapacaksa yapsın bakalım, sektörde 5-10 kat giden hisseler var.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Fonet ve Ardyz yi tabana kadar verdiler bir ara
    Logo bunu fırsat bildi saldı biraz ama no problem

Logo da rekor bilanço bekliyorum
    Yazılımlar içinde en yükseğini
    Sermayesinin 7 katı kadar

5.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Fonet ve Ardyz yi tabana kadar verdiler bir ara
    Logo bunu fırsat bildi saldı biraz ama no problem

Logo da rekor bilanço bekliyorum
    Yazılımlar içinde en yükseğini
    Sermayesinin 7 katı kadar
    Ardyz çok iyi bilirim çok çektirdi ama son 1 senede 6-7'lerden 60'lara çıktı, 10 kat çıktı nerdeyse, Logo ise 65'ten 110'a, yani ikiye bile katlayamadı.
    Logo'nun da zamanı gelecek elbette, sabırla bekliyoruz bakalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Ve eksi 3 den artıya geçer Logo.

7. Bende milyarin ustunde bir bilanco bekliyorum, satislarini ve karliligini oranlarsak bu sonuc cikiyor,

8.  Alıntı Originally Posted by lipsoss Yazıyı Oku
    Bende milyarin ustunde bir bilanco bekliyorum, satislarini ve karliligini oranlarsak bu sonuc cikiyor,
    Yok yavv. o kadar uzun boylu değil.
    Yüksek beklenti içine girilmesin
    700 milyon gelirse çok iyi!

Sayfa 315/335 İlkİlk ... 215265305313314315316317325 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •