Sayfa 330/335 İlkİlk ... 230280320328329330331332 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Ardyz de tatlı bir rüyadan sonra kabus gibi çöktü hayatıma. Logo kurumsaldır dedik, sahibi adamdır dedik hale bak

Milleti batırdıktan sonra mı geri alım yapacak bunlar

2. Düşerken %5-6 düştü, çıkarken sıfır, hatta eksiye geçti, şirkete hiç güven kalmadı, 100 üstüne atmadan bir cacık olmayacak anlaşılan.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Ardyz de tatlı bir rüyadan sonra kabus gibi çöktü hayatıma. Logo kurumsaldır dedik, sahibi adamdır dedik hale bak

Milleti batırdıktan sonra mı geri alım yapacak bunlar
    Şirkete sorarsanız bilanço dönemi der, onu der bunu der, benim de aklıma başka bir şey gelmiyor, 400m alım kararı varken hisse %30 düşüyorsa ve alım yapılmıyorsa olmaz. Koç Sistem rekabet kurulu kararı gelse de can suyu olsa bari.

4. Az bir zıpla artık, yarısını geri alsan yeter.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Az bir zıpla artık, yarısını geri alsan yeter.

Dünkü rallide varlık göstermedi, bugün artılı piyasada da %2.5 ekside, bilanço kötü bekleniyorsa ve bunu bilen birileri satıyorsa daha fecaat bir durum, onca düşüşe rağmen geri alım yok, bu da ayrı fecaat.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Az bir zıpla artık, yarısını geri alsan yeter.

Tekrardan 100 üstüne atıp dönmemeli artık, 118 tepesi belki bilançp iyi gelirse orayı geçebilir ancak.

İyi bir hafta olması dileğiyle.

7.  Alıntı Originally Posted by Eagle24 Yazıyı Oku
    Buralardan bir tepki gelmesini bekliyorum..
    Bakalım napacak yamyamlar..

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Suana kadar beklentime paralel en kötü senaryo 90.55 yaşandı.(Beklentim 90-95 araligi idi)

Şuan teknik olarak 106-111 bölgesine kadar bir tepki bekliyorum.Bu bölgeyi hacimli gecerse eski zirvesi 118 test edilebilir ama 4.ceyrek sonuçları temel olarak beklenti alti yani güçlü gelmezse bir süre daha yatay bir band da git gel yapabilir diye düşünüyorum.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Burdan sirketi arayip sordular, ordaki gorevli kotu bilancodan bahsetti, o gundur bugundur %25 dustu, tesadufmudur bilmem ama ben dahil onlarca tanidigim satisa gecti.

Birsey bilmeden konustuysa bir suru kisinin vebaline girmistir, %25lik kayip teknikle duzeltmeyle fakan aciklanamaz.

Sevsinler nasdq vizyonunuzu.

Sayfa 330/335 İlkİlk ... 230280320328329330331332 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •