Sayfa 286/335 İlkİlk ... 186236276284285286287288296 ... SonSon
Arama sonucu : 2675 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1.  Alıntı Originally Posted by Mert-41 Yazıyı Oku
    Kimse yok mu?

Bu aralar yatırım firmalarının önerdiği bir hisse....

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    öneri geldikçe düşüyor bu hisse. Hisseyi mi pazarlıyor bunlar anlamadım.

2. Bilanço geldi, okumadım, okuyanlar ozetlemis mi diye twittera baktım ama henüz twitterda pek umursayan olmamış. Düzgün örnek aşağıda
    https://twitter.com/serkan_saka_/sta...cuDSGmRsA&s=19
    Çeyreklik 9 milyon dolar kar eden, büyümesi süren borcsuz yazılım şirketini bugün 300 milyon dolardan ucuza alabiliyordunuz. Bakalım yarın kaça alınabilir olacak.
    Elimde var, 5 gün tutmadan satabilirim. Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Yuh yani şu bilançoya göre en az iki tavan çeker diye düşünmüştüm ama maalesef

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Yatır'ın tavsiyesi Yazıyı Oku
    Bilanço geldi, okumadım, okuyanlar ozetlemis mi diye twittera baktım ama henüz twitterda pek umursayan olmamış. Düzgün örnek aşağıda
    https://twitter.com/serkan_saka_/sta...cuDSGmRsA&s=19
    Çeyreklik 9 milyon dolar kar eden, büyümesi süren borcsuz yazılım şirketini bugün 300 milyon dolardan ucuza alabiliyordunuz. Bakalım yarın kaça alınabilir olacak.
    Elimde var, 5 gün tutmadan satabilirim. Yatırım tavsiyesi değildir.
    9 milyon $ çeyreklik kar eden derken bir noktayı atlamışım. Gedik yatırım bu çeyrek için değerlendirmesinde 46.3 milyon tl net finansal gelirin kâra katkısını vurgulamış. Şirket favok marjı beklentisini %34 ten 33 e indirmiş(2021 %37)
    Romanyadan, hindistandan heyecan verici bir haber yok. Bilanço için sınırlı pozitif demişler. (Sahsi yorumum Öyle de oldu. Düşmedi bugün sağolsun. 40'a düşüp orda 2 sene dursa şaşırmazdım artık.
    Logo iyi yatırım, bu bilanço ile daha cazip hale geldi. Ama sorun zaten her geçen gün daha cazip hale gelmesi. Daha ne kadar cazibesi artacak merak ediyorum. Yıldım.
    Dün logoya ekleme yapmak için sattığım kâğıtlarıma yandım. Şahsi hikaye anlatarak sizleri sıktığım için özür dilerim. Saygılar.

5. 44-45 civarından alınır bu kağıt, haftalıklar güzel olgunlaşıyor..

6. Haftalık
    Twitter @chem737373

7. FED daha ne kadar faiz artıracak. Sonlara geldiğimizi düşünüyorum.Teknoloji hisseleri bence ralli öncesi dip seviyelerde. Logo tabii ki kendi sektörünün en karakterli şirketi. Bu yüzden alım zamanı geldi benim için.

Saygılar.

8. Logo bu dönemde yatırımcısının parasını koruyamadı, sene başından beri yerinde sayıyor resmen, oysa neyin fiyatı ikiye katlanmadı ki.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 286/335 İlkİlk ... 186236276284285286287288296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •