Sayfa 310/335 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon
Arama sonucu : 2679 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Yazılım sektörünün borsaya açılan yeni şirketi patek tavan. Bakalım kaç tavan çekecek bu şişik rasyolarıyla

2. Sabah sabah eksi 3 yaparak101 deki gapı da aldı. Değişik bir hissesin harbiden Logo

Koç ile iş haberi başka bir hisseye gelseydi 3 tavan çekerdi.

3. Taban olda rahatla. Yönetim 400 milyon liralık geri alım açıkladı. Şimdi değilde ne zaman!?

4. Koç işini 100 üstünde mal çıkmak için göndermişler demek
    Borsada hangi şirkete güveneceğimizi şaşırdık
    Her köşeyi bir hırsız tutmuş

5. Dezeltmemidir nedir anlamadim , hani tavan tavan gider anlariz aldigini geri verdi,

Gercekten sirketin umrunda degil borsadaki oyunlar, 5000lotla tabana goturmeler.

Guvenen yatirimcilara yazik.

6. Diğerleri 10 kat gitti, bu 1 senedir aynı yerde. Diğerleri düşüşte çok daha az düşüyor bu ise en önde

Sevmedim hisse hareketlerini, maalesef zararına vermek zorunda kaldım. Kalanlar kolaylık diliyorum

7.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Diğerleri 10 kat gitti, bu 1 senedir aynı yerde. Diğerleri düşüşte çok daha az düşüyor bu ise en önde

Sevmedim hisse hareketlerini, maalesef zararına vermek zorunda kaldım. Kalanlar kolaylık diliyorum
    Boşuna dememişler her kuşun eti yenmez diye Maharaj dostum, bu hissenin tahtacısı zarar ettirmeden bırakmıyor o yüzden pek kimse bulaşmıyor, zamanında çok zaman kaybetirdim, hala takibimde olan bir hisse, hakkınızda hayırlısı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret A.Ş., Koç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. ("Koç Sistem") ile önemli bir iş birliği anlaşması imzaladı.

�� Anlaşma, Koç Sistem'in e-dönüşüm hizmetleri alanındaki yazılım kaynak kodlarının ve telif haklarının Logo Yazılım'a devredilmesini içeriyor.
    �� Bu iş birliği, devralınacak yazılımlara ilişkin mevcut ve yeni müşterilerin Logo Yazılım'a yönlendirilmesiyle müşteri kazanımlarını hedefliyor.
    �� İşlem, Rekabet Kurulu'nun koşulsuz izninin alınması sonrasında gerçekleşecek.
    �� Bu stratejik hamle, eLogo eServis platformunun çözüm portföyüne yeni bir e-çözüm eklemesi ve mevcut müşteri portföyüne katkı sağlama potansiyeliyle şirkete stratejik ve finansal fayda sağlamayı amaçlıyor.
    Bu anlaşma, Logo Yazılım'ın pazardaki konumunu güçlendirecek ve e-dönüşüm hizmetleri alanındaki çözüm ve hizmet yelpazesini genişletecek önemli bir adım olarak görülüyor.

https://rotaborsa.com/logo-yazilimda...gi-sozlesmesi/
    KoçSistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri Anonim Şirketinin e-dönüşüm yazılımlarına ilişkin fikri mülkiyet haklarının Logo Yazılım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi tarafından devralınması işlemi ile ilgili Rekabet Kurulu'na başvuruldu.
    Son düzenleme : MAHARAJ; 20-02-2024 saat: 12:55.

Sayfa 310/335 İlkİlk ... 210260300308309310311312320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •