Special Days Image
Sayfa 193/335 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1.  Alıntı Originally Posted by projektör62 Yazıyı Oku
    Son zamanlarda başta Kartonsan, Egeen ve Konya olmak üzere düşük sermayeli olup yüksek bedelsiz potansiyeli taşıyan bir sürü kağıt bu yükseliş furyasına katılırken, buraları bize yetmez biz Nasd**'a kote olmak istiyoruz söylemlerini sürekli dillendiren Logo 2008 yılından itibaren artırmadığı 25 milyon TL'lik sermayesini yeterli görüyor olabilir mi?YTD
    sayın projektör hocam sizi burada gördüğüme mutlu oldum, bu sabah konyadan çıktım, logo aldım

2. Tacirler hedefi verdi 150 ye.
    Hisse primlendi

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    sayın projektör hocam sizi burada gördüğüme mutlu oldum, bu sabah konyadan çıktım, logo aldım
    Sevgili dostum selamlar.Logo benim ilk gözağrılarımdan 2012 yılında 2.30-2.40 TL'li fiyatlardan çok sayıda almış ve birkaçyıl tutmuştum.Dolayısıyla Logo'nun o bebeklik dönemlerini bilirim.Ama yine de Konya için de fazla uzak kalmayın derim.Bol kazançlar.YTD

4. yine de şahlanıyor amman
    kolbaşının yandım da kır atı

5.  Alıntı Originally Posted by projektör62 Yazıyı Oku
    Sevgili dostum selamlar.Logo benim ilk gözağrılarımdan 2012 yılında 2.30-2.40 TL'li fiyatlardan çok sayıda almış ve birkaçyıl tutmuştum.Dolayısıyla Logo'nun o bebeklik dönemlerini bilirim.Ama yine de Konya için de fazla uzak kalmayın derim.Bol kazançlar.YTD
    kısmet olursa 5/6 güne konyaya dönerim diye umuyorum, konyaya ara sıra girip çıkıyorum, en fazla bu seferinde bekledim yaklaşık 40 gün, öncekiler 10/15 gün oluyordu, olmaz da kaçırırsam, kısmet derim hocam,saygılarımla.

6.  Alıntı Originally Posted by aloneman42 Yazıyı Oku
    kısmet olursa 5/6 güne konyaya dönerim diye umuyorum, konyaya ara sıra girip çıkıyorum, en fazla bu seferinde bekledim yaklaşık 40 gün, öncekiler 10/15 gün oluyordu, olmaz da kaçırırsam, kısmet derim hocam,saygılarımla.
    Sn. Aloneman42 sizi burda görmek güzel. 4 aydır buradayım. 4 aydır fiyat ayni yerdeydi. Ilk defa tavan yapıyor. 5 senedir konya ile mücadele ediyorum. Saygılarımla.

LOGO günlük

8.  Alıntı Originally Posted by Bıdık Yazıyı Oku
    Sn. Aloneman42 sizi burda görmek güzel. 4 aydır buradayım. 4 aydır fiyat ayni yerdeydi. Ilk defa tavan yapıyor. 5 senedir konya ile mücadele ediyorum. Saygılarımla.
    sizi burada gördüğüme sevindim

Sayfa 193/335 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •