Sayfa 64/335 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 505 - 512 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1.  Alıntı Originally Posted by Çetin aydın Yazıyı Oku
    Şirket çok iyi bir şirket her sene karını artırarak devam ediyor ama piyasalar da ki sular durulana kadar 2 yukarı 2 aşağıya devam eder 3 gün sonra almış olsam 1000tane daha fazla alacaktım ama nasipten ötesi yok bana göre düşük fiyat ti aldım daha da düşer mi düşebilir ama mutlak olması gerektiği yerlere gelecektir
    Patron satacak olsa yukarı çekip mal basıyor ancak hisseme sahip çıkıyorum geri alım yapıyorum deyince baskılanıyor....Yukarı hareketler satış fırsatı bence....Kapanış sanki mesaj vermiş

2. Ben bu hisseyi 3 yıl önce gene aldığım da 27 lerden 17 lere kadar düşüş seyrettim 20 de tekrar alım yaptim gene düştü 15 geldiğinde gene alırım diye düşünürken çıkışa başladı 35 lerden sattık hisse 50 üstüne çıktı şimdide 36 dan 4000 tane aldım gene aynı şekil düşüş yasarsa hisse 25 den 4 bin son atimlikta gene 20 lerde kullanacağım eğer ortalama düşürecek miktar kenara ayirmadiysaniz ve gerçekten kesin düşer diye sezdiyseniz satın yada ortalama düşürecek kadar satın bu hissenin sağı solu belli olmaz bakmışsın ekrandan çıkışını seyrediyorsun yada düşüşünü ama şirketin iyi bir şirket ve karı devamli artarak gittiğini biliyoruz

Yerlı malı ,yurdun malı ,bunu herkes kullanmalı
    Akıl,adama sermayedir.

4. Piyasalar karışık doların önü kesilmiyor düşüş devam edebilir borsada lakin bu hisse 30 dolar dan 5 dolara fiyatı düşmüş durum da belki 4 dolara da düşebilir ama düşüncem şirket değerini dolar karşısındaki kaybını göz önüne alıp belki 3 ay belki bir yıl ama zamanı gelince yukarı doğru haraket edecektir savaş olur yada Amerika tam anlamıyla ambargo uygular çoğu hisse çöp olur ona da yapacak birşey yok

Amma hikayesini yaziyorsunuz ya. 170 milyar dolar dis borc odemesi var 1 sene icerisinde. Dolarci ipi cekti. Sirketler batiyor iflas ediyor artik. Bu durumda ilk kisilan harcamalar yazilim harcamalaridir. Kalici bir yukselis maalesef zor boyle zamanlarda. Uzunda iyi olacaktir ama.

6. Aynen Sait bey kesinlikle kısa zamanda yükselmesini beklemiyorum cikarsa da çok az çıkar dolar çıkışı devam edecek dolar çıktıkça borsa düşüşü devam eder ama bugün böyleyken biri bakmışsın rüzgar terse dönmüş ama dediğin gibi 110 milyar dolar borç var hükümet faizleri artirsa yatırım düşecek işsizlik artacak enflasyon artacak durgunluk olacak piyasada eğer yukseltmesse dolar çıkacak borsa düşmeye devam edecek yada IMF den para alınacak piyasa nefes alacak

7. Arkadaşlar,logo'nun kasasında döviz'i ,tl 'si varmı? Yada borç durumu nedir? Bilgisi olan yazarsa şimdiden teşekkür ederim.

8. Tuncay bey Allah'ın izniyle logo ülkede çok büyük bir felaket olmadıkça ayakları yere basan firmalardan biri bir u yok yedekte parası var her dönem bir öncekinden fazla karı var bu hisse bir dönem 30 dolarken şimdi 5 dolar yakında belki de 4 dolara düşecek bu hisse için düşük fiyat

Sayfa 64/335 İlkİlk ... 1454626364656674114164 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •