Sayfa 332/335 İlkİlk ... 232282322330331332333334 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. Abovvv bunedir, sorumlu sirket icin olumsuz bilgilendirme yapanlardir.

2. Tahtada bir dansöz formasyonu var ama sebebi beli değil, şirketin resmi beyanlar dışında hiç bir kurum veya kişi değerlendirmesini dikkate almamak lazım, şahsen ben bilançoyu gördükten sonra ancak değerlendirme yaparım, geçici olan aşırı olumlu veya olumsuz durumları da önemsemem, Logo'unu bir trendi var o şekilde devam etsin yeterli benim için.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. 80 lere gelırse %50 portfoy bundan yaparım gıbı.. ne bu ,ne kolpalık ??
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

4. Şirket bu kadar düşmesine izin vermemeliydi.Sahip cikmaliydi. Yazık.

5.  Alıntı Originally Posted by gulum26 Yazıyı Oku
    Şirket bu kadar düşmesine izin vermemeliydi.Sahip cikmaliydi. Yazık.
    Tepeden 30 lira düşmesine rağmen hiç destek yok, belki de bilanço dönemi olduğu içindir, bu tahtanın başına bir şeyler geldi ama ne, bu kadar satışın sebebi ne olabilir, bunu bilen duyan var mı.

6. Bu hisseye operasyon yapıldı sanki, durduk yere 118'e yükseltip 87'ye getirilmesi normal bir hareket değil, şirket yönetimi bu dönem çok kötü bir sınav verdi, ne hisseye sahip çıktı ne de sağlıklı bir iletişim gerçekleştirdi maalesef, hisseye biraz talep olmuşken girenleri pişman ettiler, yatırımcı artık zor gelir.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu hisseye operasyon yapıldı sanki, durduk yere 118'e yükseltip 87'ye getirilmesi normal bir hareket değil, şirket yönetimi bu dönem çok kötü bir sınav verdi, ne hisseye sahip çıktı ne de sağlıklı bir iletişim gerçekleştirdi maalesef, hisseye biraz talep olmuşken girenleri pişman ettiler, yatırımcı artık zor gelir.
    Neredeyse full portföy olmak üzereydim. O kadar inanmıştım logo ya. Sonu gelmez düşüşünde büyük bir zararla kol kestim. Rekor bilanço gelse dahi bir daha alır mıyım? hiç sanmıyorum

Hayatımda 3 kere Logo aldım üçündende zararla ayrıldım. Tahtası resmen lanetli gibi

8.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Neredeyse full portföy olmak üzereydim. O kadar inanmıştım logo ya. Sonu gelmez düşüşünde büyük bir zararla kol kestim. Rekor bilanço gelse dahi bir daha alır mıyım? hiç sanmıyorum

Hayatımda 3 kere Logo aldım üçündende zararla ayrıldım. Tahtası resmen lanetli gibi
    Geçmiş olsun, Logo'da kötü zamanlar gördüm ama bu kadarını hiç görmemiştim, hisse düşüşü dışında kötü bir durum olmadığı için devam ediyorum ama önceden bilgi alıp da satıyorlarsa borsa bitmiştir, logo bitmiştir.

Sayfa 332/335 İlkİlk ... 232282322330331332333334 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •