Sayfa 191/335 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon
Arama sonucu : 2677 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1. ak yatırım logo da likidite sağlayıcı işlemlere başlamış ilginç...ne gerek vardı ki ben anlamadım...

2.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    ak yatırım logo da likidite sağlayıcı işlemlere başlamış ilginç...ne gerek vardı ki ben anlamadım...
    Hocam zaten kağıda ne olduysa bu likitide sağlayıcılık haberinden sonra oldu.Kağıt o kadar çok likit oldu ki 98-99 bandından kafasını kaldıramadı.Bana verselerdi bu işi onlardan daha iyi yapacağımdan eminim.YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Su gibi aziz ol derler aksın da yokuş aşağı değil . . .
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Andromeda Nova386 12'22'84'
    Gönderi
    6,797
    Kasım sonu olur bir şeyler, çok ucuz kaldı bence bu civarda
    AL / SAT / YAT / TUT yada Turşu kur tavsiyesi değildir, sadece FaL ve dedikodu.

5.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Baygeorge göz ucu ile seni sürekli okuyorum. Sizin cok ciddi bir beklentininiz var ama benim ümidim tükenmek üzere.

Bu bekleyisin arkasidan kesin cok önemli birsey cikacak. Hayrolsun ins.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Çok kasiyor. Logo grubu sahipsiz mi acaba. 4 aydır yaprak kımıldamıyor. 4 ay once mrshl ile fiyati aynı idi. 91 tl. Daha sonra mrshl 500 leri gördü bu uyuz aynı yerde. Malesef yanlış hisse seçmişiz. Bu saatten sonra mecburen bekleyeceğim. Gitmeyen hisse kalmadı bu uyuz hariç. Ytd.

7. Tırsak kovboylar bugün de yine elbirliği ile atlarını sevmeye devam ediyorlar. YTD

8.  Alıntı Originally Posted by projektör62 Yazıyı Oku
    Tırsak kovboylar bugün de yine elbirliği ile atlarını sevmeye devam ediyorlar. YTD
    Bu hisse ya unutulmus yada terk edilmis. Resmen yatirimci ile dalga geciyor. Grafik ip gibi. Nabız yok. Kalp atışı yok. Resmen komadayız. Bakalim ne zaman canlanacak. Şaka bir yana tahta yapıcı da ne sabır varmış. Konya satdıkça logo arttırıyorum. Ytd.

Sayfa 191/335 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •