Sayfa 113/183 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon
Arama sonucu : 1458 madde; 897 - 904 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

Günlük ao şimdilik 6,61xx civarı...30 krş kadar üzerindeyiz...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

6,94-6,95 civarında tekrar işlemler başlayacak gibi...

Edit:

6,94 alışta olarak başlayacak...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

3. Günlük yükselişin sebebi twitter da bir zatın al tavsiyesi. Takipçileri gözü kapalı abandılar sanırım.

6,69-70 üzerinde kalabilirse yükseliş umudu devam eder...Günlük ao şimdilik 6,74...Cari fiyat 6,72

6,73...YILLIK Pivot Tablosunda önemli bir ana direnç.....Bu bilgi de bir kenarda kalsın...

6.  Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    6,73...YILLIK Pivot Tablosunda önemli bir ana direnç.....Bu bilgi de bir kenarda kalsın...
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

LKMNH_Kademe.jpg

Kaynak: MATRİKS

8. Üzülerek görüldüğü üzere Lokman Hekim Yönetim Kurulu Başkanı söylediklerini yapamayan, verdiği sözleri tutamayan bir duruma düşmüştür.

Etlik Hastanesi tamamlanma süresini tutturamamış, borçları azaltamamış, çözüm üretmeye yönelik vaatlerini yerine getirmemiştir.

Ne kadar sağlam ortaklık yapınız olduğunu ortaya koydunuz.

Tek kelime ile yazık !

Sayfa 113/183 İlkİlk ... 1363103111112113114115123163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •